297 entry daha
  • yotuberlar rahat bırakmaz burayı artık
  • an itibariyle içerisinde bulunduğum muhteşem yapı. herşey çok güzel düşünülmüş gerçekten insanı araştırmaya, ders çalışmaya teşvik edici bir kütüphane yapılmış. masaların aydınlatması vs bunlar ince konulardır ve benden tam not almıştır.

tek kusur olarak mescidinin küçük olmasını söyleyebilirim. yalnızca altıncı katta olduğunu söylediler ve gittiğimde iki kişilik abdest alma yeri vardı bekledim bayağı. bu sorun da ileride çözülürse kusursuz bir kütüphane olacaktır. yapımında emeği geçen herkese teşekkürler.
  • abi kütüphane iyi hoş mimarisi vs efsane de bu kitap ödünç alma sistemi nedir ya biraz önce bir kitap ödünç aldım kiosktan bana 1 gün iade süresi verdi.
    görevliyle konuştuğumda uzatamayacaklarini soyledi.
    sordum kitabi kütüphaneden çıkaramıyor muyuz diye bana hayır dedi.
    şimdi ben bir roman aldiğimda kütüphanede kaldığım maksimum 24 saat(24 saat kütüphanede kalabilirseniz helal olsun) benim kaldığım ise 3 5 saat içinde bu kitabı ben nasıl bitireyim?
    bunu sordum ve bana hergun gelip biraz okuyup bitirebilirsiniz.
    içimden siktiri çektim tabi çıktım
  • bugün gezme fırsatı buldum devasa bir yapı. herkesin gidip görmesini isterim. mürekkebin izi ve hatt-ı hümayun sergisini gezmeyi unutmayın. harikulade.
  • siyasi yorumlarınızı bir kenara bırakın kütüphane gurmesi geldi. konum olarak sıkıntılı olsa da kütüphane olarak 9/10 olan kütüphane. çalışma masaları fazlasıyla geniş, masa lambası, priz mevcut. wifi var. kubbeli ve yüksek olduğu için sanıyorum, sessiz. bugün kalabalık bir gündü insanlar gezmeye gelmiş buna rağmen içeride gürültü yoktu. baya ferah anlayacağınız. sandalyesi daha rahat olabilirdi. millinin sandalyesi daha rahat örneğin. çay, kahve, su ve kek bedava, bakın burası çokomelli. mola verilecek mekanlar güzel. şimdilik gözlemlerim bunlar. içerisinde farklı çalışma yerleri mevcut başka bir gün oraları da eklerim. bunun yanında girişte sıra vardı. bu ara gezmeye gelen çok olacak gibi gözüküyor, hafta içi çalışmak için daha uygun olabilir. yeni kimlikle direkt giriliyor eskilerle ufak bir işlem yapılıyor. son olarak kekin yanında çorba olsa fena olmaz hani.
  • en yakın zamanda gitmek istiyorum
  • akp dönemi sonrası beştepe'nin odtü*'nün yeni kampüsü olacak olması temennisiyle bu şanlı üniversitemize hayırlı uğurlu olacak kütüphanedir.
  • aydınlatmasıyla dışarıdan çok şık görünen yapı. içini de merak ettirdi, en yakın zamanda içini de gezmeyi düşünüyorum
  • beleş kek mi var ne var?
188 entry daha
hesabın var mı? giriş yap