• açıkçası ilk savaş muhabirligi yaptığın yılları falan hatırlamam. kendisine hocasına çok saygı duyuyorum.
    "zorunda mıyım" çıkışını az buçuk hatırlıyorum.
    ama tv'den çok youtube üzerinden sürekli takip ettim.
    sayesinde osho belgeselini izledim. sessiz tepkisine birlikte katıldık.
    bilmediğim birçok gizli gündemleri kendisi ile öğrendim.
    akdeniz'deki gemilerimizi sayesinde gezdik.
    şeyma'ya birlikte güldük. ama son 2-3 aydır seni izlemek içimden gelmiyor.
    gündemi takip edeceğim hap gibi videolar beklerken film gibi video çekiyorsun. 30-50 dakika nedir abi.
    o kadar sürede gündemi zaten takip ederim bu bir.
    ikincisi buradaki ithamlari başta cok haksız buldum. sana yükleniyorlar diye düşündüm. fakat sen konuşulacak konular varken , amerika'dan birkaç tık üst perdeden rahatça konuşmak, daha doğrusu objektif olabileceğin bir konum avantajın varken , burda eften puften şeylere takılıyorsun.
    çatır çatır çık de ki, nerde bu vergiler ?
    kizilaydaki bu maaş konusu nedir de ?
    istanbul büyükşehir belediye başkanına da sallayacaksan 3 dakikani ayır, diyeceğini de , yine objektif ol ama buna bölüm ayırma. sen şahane pazar değilsin. pizza da değilsin.
    açıkçası düzeleceğini sanmıyorum. ama düzelirse biz yine buradayız.
    döner yine izleriz.
  • sevgili cücü burayı okuduğunu biliyorum. haksızsın bir kere de kabul et bunu. hataları kabul etmek alçaltmaz seni yüceltir aksine. güçsüzü acımadan eleştirdin, güçsüzü, asıl hatalı kişileri kıyıdan köşeden bile eleştiremedin. tarafsızım o yüzden bana sataşıyorlar diye demagoji yapma. seçim zamanı adana'da eski belediye başkanının reklamını yaptığını gördükten sonra buna zerre inanç kalmadı.
  • her yayinini severek izledigim fakat turkiyedeki durumu her nasil oluyorsa kacirdigini dusundugum gazeteci. sanirim videolarinda anlatmak istedigi:

"arkadaslar farkli gorusler zenginliktir. onemli olan, kim olursa olsun, dogruya dogru, yanlisa yanlis demektir."

gulusune hayran oldugum cuneyt beye normal demokratik sartlarda calisan bir ulkede yasasaydik yuzde yuz katilirdim. ancak turkiye aslinda uzun zamandir bir soguk savas yasiyor.

takim tutar gibi parti tutuyorlar diyor ama o esik herkesin hakkini savunmak icin sokaga cikan insanlarin gozu oyuldugunda, gencecik cocuklar palayla kovalandiginda, polis jopuyla sakat birakildiginda veya sokakta bir kac sinirli genc tarafindan patlatilarak olduruldugunde, annelerimize, eslerimize, kiz kardeslerimize agiza alinmayacak laflar edildiginde ve alin terimizle calisip kazandigimiz paralar, ayakkabi kutularinda, yardim kuruluslarinda sifirlandiginda coktan asildi.

hergun haberlerde serbest kalan cocuk tecavuzculeri, magandalar, aile dramlari, yolsuzluklar, sehit olan askerler, depremde yikilan evler, sorulamayan hesaplar, diplomatik gerginlikler.

ayrica bunlar munferit olaylar degil, neredeyse 20 yildir iktidarda olan bir siyasi partinin bilerek ve isteyerek tasarladigi bir durum.

ne yapalim simdi, bu da onlarin gorusu saygi duymak lazim mi diyelim ?

konu coktan siyasi muhalefet olmaktan cikti, sahsi bir durum haline geldi ve aslinda tutulan takim degil cephe durumunda.

sadece siz cuneyt bey, fermante uzum suyunuzu yudumladiginiz yerlerde bu insanlarla muhattap olmak zorunda kalmiyorsunuz demekki ki, uzerinize alinmayabiliyorsunuz.

ama bir konuda haklisiniz, bu durumun farkina henuz ekrem beyde varamamis.
  • sudan sebepler söz konusu olunca muhalefet, önemli olaylarda ise iktidarın borazanı olan şahıs.
  • gördüm de bunun kadar pişkin olanını az gördüm. bu adamı bir kelime ile tanımlar mısın diye sorsalar söyleyebileceğim tek kelime (bkz: pişkin) olur.
  • "deprem vergilerimiz nerede?" sorusunu soran berna laçin'e "zevzek" diyebilecek kadar duyarlı, tarafsız gazeteci, youtuber.
  • şu black mirror daki insan engelleme teknolojisi olsa ilk engelleyeceğim tiplerden biri. ilki abisi iltihap hakan ikincisi bu zerzavat. kime hizmet ettiğini tam olarak hiç kimse bilmeyecek. her zaman var olan türkiye cumhuriyetinin altını kazmakla görevli kişiler bunlar.görünürde tek işleri de milletin gözünü boyamak.
  • iktidarı yalamasının ve imamoğluna sallamasının ilk karşılığını üsküdar belediyesinden almış. o üsküdar belediyesi parka kültür merkezi diye temel atıp bir vakfa veren ve vakfın kültür merkezi yerine cemaat yurdu yaptığı bir belediye . cücü belki bunu da konuşur . dışarıdan imam hatip falan bitirirse uçağa binmek için şansı artacaktır.
    durmak yok yalamaya devam
  • birikimlerini sosyal mecrada harcayan gazetecimsi,
hesabın var mı? giriş yap