• kendisini takip edenleri ergen diye ti'ye alan gazeteci.
  • yurtdisinda yasamak ve turkiye'ye donmek videosunu henuz izledim. ah be cuneyt agabey, aglattin beni...

insan 'donsem bir turlu donmesem bir turlu' diye dusunmekten stres sahibi oluyor. turkiye'deki kuru simidi bile ozluyor insan... ama o simidi huzurla yiyememek uzuyor insani.

bahsettigin gibi, kimse birakip gitmez istemez vatanini cuneyt agabey. para degil, huzur ve mutluluk olsa ben de birakip gitmek istemezdim. ama iste.... insanin umudunu kiriyorlar ulkemizde. liyakatsiz insanlari bas ettiler malesef, biz de kendi topragimiza kustuk.

netice itibariyle, bu laf eden cesaret yoksunu ve egitimsiz kesime inat, gurbet ellerde turk adini ve imajini en iyi sekilde temsil etmeye gayret ediyoruz. bu da vatanimiza bir hizmettir diye dusunuyorum...

'o cocuklar buyuyecek ahmet abi' demis ya sair, biz de soyleyelim madem;

'o cocuklar donecek cuneyt agabey'

orta avrupa'nin ortasindan selamlar sana...
  • son videosunda araya parça atmaları aklıma kerem ve as sinemalarını getirmiştir.
    (bkz: kerem sineması)
    (bkz: as sineması)
  • mantıklı bir karar almış olan youtuber. biriktirdiği paranın miktarına bağlı olarak ölene kadar burada amerikada yaşayacağı hayattan çok daha üst seviyede yaşayabilir.
  • an itibari ile ölü taklidi yapan gazeteci kıdem tazminati üni kapatilmasi dislike olayı dile getirdin mi
  • son zamanlardaki kivirmalarinin sebebinin ortaya ciktigi gazetecimsi. megersem geri donme niyetindeymis de oyuzden yalamalara baslamis.
  • youtube ve twitter bir khk ile kapatılsa sen de khk'lı olacaksın...
  • bir haberci youtuber olarak an itibariyle durumu: sıçtığımızın resmidir.jpg

sen git youtube kanalı kur, milyon abone topla bir gece ansızın müptezelin biri gelsin ağzını sorgusuz sualsiz bantlasın.

umarım youtube olmazsa mutube olur, vpn var falan filan diyerek işi sulandırmaz.

https://twitter.com/…mir/status/1278314076209209346
  • türkiye’ye gelmesiyle işinden olması bir oldu.
  • sosyal medya yasaklarının tek iyi tarafı acaba cücünün hayatımızdan tamamen çıkıyor olması olabilir mi?

adamı izlemesem de beni biryerde buluyor ve karşıma çıkıyor. ne dersin cücü bu sefer kurtuluyor muyuz tamamen senden?
hesabın var mı? giriş yap