• kokorecini hiç beğenmediğim mekan. bir de o kadar yol gittik anasını satayım. foursquare'deki olumsuz yorumlara güvenin beyler bayanlar, doğru söylüyorlar. o kokorece utanmadan bir de 15 lira istiyorlar. çiğneyemedim yahu bütün bütün yuttum parçaları.

oburcan senin de alacağın olsun şöyle dandik mekanlara prim yaptırıyorsun...
  • lezzeti fena değil ama 2 porsiyon kokoreç ve 2 ayran 77 tl. alt tarafı kokoreçtir bu kardeşim böyle çakılı fiyatlarla gidilmez.
  • yediğim kokoreç soğuk ve kayış gibiydi. yorumlara güvenin, suat durmuş’un çektiği videoyla alakası yok.
  • 2 defa gittim daha gitmem.

not: pikoletspor
  • bi ilk zamanların tadı yok gibi olan kokocu.
    devretti falan mı dedik bilemedim.
  • (bkz: curcuna kokoreç) in yanlış yazılmış hali.

çünkü (bkz: kokoreç)

başlığın taşınıp düzeltileceğini umarak yazıyorum.

açıkcası ben bugüne kadar hep pikolet'ten yana kullanırdım reyimi. fakat bana mı denk geldi bilmem yıldız'daki şubesinde tattım ilk defa. ve pikolet'ten net daha başarılı buldum. gramajları da aynı sanırım. fiyatlar pikolet 21 tl iken burası 19 tl hem de. ekliyorum: ekmeği kesinlikle daha iyi. içini de aldırtıp kızartınca. ulan ne değişik bir şey bu. canın çekti di mi? haklısın cidden ne diyeyim.

neleri iyi derseniz. ben izmir usulu yedim. kesinlikle daha iyi alıyorsunuz kokonun tadını. hem dışının kızarıklığı mükemmel hem de içteki uykuluk yumuşak ve sulu. tabii daha çok pişerse kurur. siz sipariş ederken kurumasın diyin özellikle. ve kokoreçin tadı cidden güzel. ki çok daha baharata boğdurmadım. zaten kimyon atmadılar bilerek ben de onların istediği gibi yemek istedim. ve kimyonsuz daha rahattı ve kokonun tadını bastırmadı. ve yine ki kardeşim konutkent'teki şubede yiyip beğenmişti. buradaki bir adım önde dedi. bana kalırsa kurutulmamasından kaynaklanıyor. zaten eti de orta veya orta az pişmiş yerim.

yahu arkadaş the game changers ı izleyip gaza gelip vegan oluyorum amk diyorum ve kaderin bana oynadığı oyunlara gel.

demek ki bir şeyi çok istemeyeceksin.

ekleme: türkkonut yolu'ndaki şubesini 2 kere denedim ve oyumu kesinlikle yıldız şube'den yana kullanıyorum. hem köftesini denedim hem ince kıyım kokosunu hem de izmir usulünü. kesinlikle yıldız şube ile alakası yok. ekmek bile farklı. ayrıca bira 23 tl. bilginize.
  • antalya lara da açmış diyorlar. çok da iyiymiş..
  • bir kokoreççi hacı değildir ama ondan sonra yediğim en iyi kokoreç diyebilirim. kokoreçi kurutmaması, baharat karışımıyla gayet başarılıdır. akşamları hatta hafta içi bile olsa sıra beklersiniz ama bence değer.
  • curcunanın anlamını öğrendim.

adamlar tavugu, kokoreçi, sucuğu, köfteyi aynız ızgara da yapıyor. gerçekten tam bir curcuna var işin içinde. yapacağınız işin amına koyayım.
  • istanbul/çengelköy haricinde hizmet veren kokoreççilerin alayına tepki olarak doğmuş bir kokoreç tezgahı. az evvel çıktım çankaya/yıldız şubesinden. gerçi başka şubesini de bilmem.
hesabın var mı? giriş yap