• iyi parti seçim şarkısı... 90'lardaki şarkıları düşünüyorum da... türkiye sahiden çağ atladı :) :)

beğendim!
  • iyi partinin bu seçim müziğiyle çıtayı allahuekber dağlarına taşımasını sağlamış olan şarkıdır.
    (not: iyi partiyle ve siyasetle zerre ilişkim yok, apolitiğim. bu entry tamamen nesnel görüşler ile girilmiştir.)
  • şu an pop listelerinde çalan şarkıların %99'dan daha iyi olan bir şarkıdır. işin ironik tarafı bunun bir seçim şarkısı olması.
  • bizde sabir cok aslan kahvaltida yumruk yeriz diye baslayip korkuyla ordugun duvarları dansederek yıkıyorum diye devam eden kısmı bu aralar dilime takilan şarkı. konuyu oyle guzel özetlemiş ki. imamoğlu hdpnin degil ahan bizim gibi tengrinin evlatlariyla başa geldi. gerisi hikaye gerisi palavra.
  • şarkıda ve klipte emeği geçen herkese helal olsun. emeklerinize sağlık. bir kez daha, bir kez daha dinlemelere doyamadım.
  • herkes için var mı kelepçen
    hesap eder misin?

partili cumhurbaşkanının halkın yarısına terörist muamelesi yaptığı bu günlerde tekrar tekrar dinlenilesi şarkı.

ben hala yürüyorum
    bak karşındayım!
  • mükemmel bir şarkı.

...
    herkes için var mı kelepçen?
    hesap eder misin?
    yalan sıkan silahların da bir gün biter mermisi
    direndiğin ben değilim uyan hayatın ta kendisi
    ...
  • hala bağıra bağıra söyleme isteği uyandıran şarkı ve üstelik seçim şarkısı. çok uzun zamandır bu kadar başarılı bir şarkı dinlememiştim ve şu saatte hala dinliyorum.
  • iyi parti'nin seçim doneminde yayınladığı, sözleri manidar, hala severek dinlediğim şarkıdır.

not: hala kim söylüyor, bulamadım
  • 5 miyon izlenmeye yaklaşan şarkı.

https://www.youtube.com/watch?v=4vyahvdlx7i

allah aşkına burakın şu gözleri yıldız, kaşları yaylı türküleri falan.

2023'a kadar bununla yüzünü güneşe dön'ü aşacak şarkı yapamazsanız yine bunları kullanın reca edeceğim. ötekiler kafa ütülüyor.

bunu unuttuk ya...

benim sıram, benim zamanım!

https://www.youtube.com/watch?v=dgvoh9gffxm
hesabın var mı? giriş yap