• vasat film.
  • netflix'e gelen hali iyi bir makas yemiş orta halli seyret - unut tarzı filmdir. yıl olmuş 2021 filmin 15 dakikasını kesmek nedir ya.
  • eğlenceli bir kadroyu yeterince kullanamamışlar. amerikan filmlerindeki bekarlığa veda erkek grubu temalı, daha az aksiyonlusu.
  • rezalet bir film. izlemeyin. sonuna kadar gelebilene ödül verilmeli. amerika’nın bile en boktan yapımlarını alın. böyle devam edin.
  • abartmıyorum yarrak gibi film! diyebileceğim film!lerdendir.
  • box office türkiyeye göre 236700 kişi izlemiş. turkcell tv+da izleme fırsatı buldum.
    film bayağı amerikan pastasından esinlenilmiş gibi duruyor. en azından o izlenimi bıraktı. sinemada izleseydim verdiğim paraya üzülürdüm.
  • tanım: şimdiye kadar izlediğim filmler arasında en kötüler kategorisinde ilk 10'a girecek ilk 5'i zorlayacak film.

ansambl oyuncu kadrosu aslında çok tatlı. ama en tatlısı pelin akil. ablacım iyi kilo vermişsin yalnız. hem de dünya tatlısı iki çocuktan sonra. maşallah diyelim nazar değdirmeyelim.

bi de başarılı bulduğum açelya topaloğlu var. sürekli ezo sunal ile karıştırmazsam her şey daha güzel olacak.

kısaca kadın erkek tüm oyuncuların hatrına izledim bitirdim. hayatımdan onlarca dakikam çalındı.

sadi celil cengiz'in gerçek hayatta da bu kadar uyuz olduğuna yemin edebilirim ama kanıtlayamam...
  • yapanlara hiç " abi siz buna uğraşmışınız etmişiniz de bu american pie: wedding'in aynısı " diyen olmamış mı diye merak ettiğim film. komik değil diyemem, güldüm . ama olay akışı bile aynı konuyu falan geçtim.
  • uyduruk senaryo, vasat oyunculuk, kulakları tırmalayan ses, sürekli kavga, itişme, bağırış, seviye bel altı komik olmayan, izlemesi vakit kaybı olan, berbat bir film. tıpkı bir düğüne damadın kırmızı pantolon, yeşil gömlek ve mor bir ceketten oluşan bir takım elbisesiyle gelmesi gibi kepazelik..
  • güzel, eğleneli vakit geçirilebilecek bir film. ben beğendim. dram ve komedi de yerinde olmuş. filmin başından sonunu tahmin edebiliyorsunuz ama o aradaki olaylar falan çok eğlenceliydi bence. filmin bu kadar yerilmesine de şaşırdım.
hesabın var mı? giriş yap