• ogün samast'ı sürekli gündeme getirerek yöneticisi olduğu ogün samast facebook hayran sayfasına kullanıcı çekmeye çalışan bir üye. bir nevi ters motivasyon ve reklamın iyisi kötüsü olmaz yaklaşımı.
  • çok süper ayar verdiğini sananlardan. (buna da liseli diyoruz) yazdığım bir entryyi sildim. sildim çünkü entryde hisse alım satımıyla ilgili bir şey yazmıştım. borsa bazında, yazdığımın tersi yönünde işlem güdüldüğünü, dolayısıyla yazdığımı tersi yönünde yazarak editlemem gerektiğini bir yazar arkadaştan öğrendim. ben de, konuyu çok siklemediğimden(malumunuz konu fenerbahçe ile alakalı) editlemeyle uğraşacağıma sileyim dedim. bu liseli troll bozuntusu da analiz yapmış kendi çapında, güldük geçtik, biraz da morali bozulmasın diye entryyi geri çağırdım. hani konu devam edecektir, ayarmatör troll arkadaş yine atar yapacaktır diye kendisine malzeme olmasını istedim. keza liselileri adam etmekten arsız bir zevk alıyorum.

trollüğünü yaptığı takım bu aralar kirli ellerin yardımıyla ligde kalacak ya, sow'u transfer etmeleri daha gerçekçi geliyor kendisine. gerçi, şimdi bana da gerçekçi gelmeye başladı. nitekim tff'nin başındaki insanların bu kadar düşüp, böyle saçma sapan kararlar alabileceğini ve türk futbolunun anasını belleyebileceklerini düşünmüyordum.
  • ekşi sözlük fenerbahçe trollüdür. işsiz olduğunu tahmin ediyorum. kendisine tek önerim var; sanırım liselerde ilk dönem ocağın ortalarında bitiyor. sınavlarına iyi çalışsın. üniversite falan kazanırsa bugünlerde yaptığı ve hayatında dönüp baktığında utanacağı saçmalıklardan kafasını biraz kaldırıp sokaklarda hayatın ne kadar güzel olduğunu farkedecektir(cümle biraz karışık gelebilir kendisine, biraz kafa yorarsa çözecektir). çevresindeki insanlar açısından ümitliyim.

not: kendisine liseli dememin sebebini şurdan çıkartmak mümkün: "ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz"
  • biraz önce öğrendiğime göre facebook'daki ogün samast hayran sayfasının yöneticisi değil bizzat kurucusu imiş.
  • ogün samast hayranı ve ogün samast'ı her gün gündeme getirmeden yaşayamayan troll.
  • fanatik trabzonsporlu bir yazar. avni aker'de kolbastı oynarken görülmüşlüğü var.
  • facebook'daki ogün samast hayran sayfasının yöneticisi.
  • ogün samast'ın istanbul doğumlu olup fenerbahçe taraftarı olduğunu hepimizden iyi bilir. nitekim kendisi de ogün samast gibi fenerbahçelidir.

http://www.youtube.com/watch?v=uyp36t340xy
  • fenerbahçe trollü olduğunu kanıtlamıştır.

(bkz: #26827665)

http://d1201.hizliresim.com/t/3/1kg9d.png
  • ilginç bir adam ya da belki kadındır bilmiyorum. kendisi trabzonspor başlıkları altında çirkefliğe varan ve insanları kışkırtan yorumlar yapar(biz buna bu ortamda trollük diyoruz). sonra da biz kendisine troll deyince, "ironi yaptım ben yeaa" diye zırlar. kendisine naçizane tavsiyem, ya yaptığı işin arkasında dursun ya da kendisine arkasında durabileceği bir iş bulsun.
hesabın var mı? giriş yap