• ticari kaygılar düşük tutulduğunda, çok daha güzel filmler yapılacağının, ispatıdır. umarın ikincisinde bunu bozmazlar. çünkü ticari kaygılarla çekilecek deadpool filmi, deadpool olmaz.
  • super anti - kahraman filmi.
    tek kelimeyle ozetlemek gerekirse francis yazisini gordugum an derim filmi. o haz paha bicilemezdi. bence spoiler degil.
  • soundtrack olayında benim için çığır açmışlar, tabii marvel filmleri arasında.

--- spoiler ---

hello kitty li çanta hbhjbgv
    --- spoiler ---
  • başka bir film olsa devamlılık hatası derdik lakin mevzu dedpul olunca ne desem bilemedim.

introda tepetaklak dönen aracın içinde dedpulun çizdiği resim yada dudıl diyelim filmin içinde tepetakla atan arabadakinden farklı.

introda çizimde dedpul fresisin kafasını kılıçla kesiyor ve konuşma balonunda i m deadpool yazıyor.

filmdeki çizimde ise dedpul fransise silahla ateş ediyor ve konuşma balonunda da i m francis yazıyor.

ve ben bayaaa işsizim
  • soyle ve soyle bir resim ile yine yarmistir.
  • az evvel izlediğim, beklentimi karşılayan eğlenceli film.

deadpool'dan bahsediyoruz lan. felsefe mi yapacaktı eleman.

wade ve vanessa gibi bir çift olmayı çok isterdim, eğer puzzle parçaları gibi beni tamamlayacak biri olsaydı...
  • senaristlerinin aşırı iyi diyalog yazdığı film. espriler inanılmaz zeki ve güzel. ryan reynolds da tam adamı bu tarz diyalogların. çizgi romanı uyarlama açısından senaristleri çok tebrik etmek lazım.

"time to make the chimi-fuckin'-changas"

burası filmin en koparan diyaloğu : --- spoiler ---

wade wilson: here's what ı'm actually gonna do? ı'm gonna work through his crew until somebody gives up francis, force him to fix this, and then put a bullet in his skull and fuck the brain hole.

weasel: ı don't want to see that or think of it again. but the douchebag does think your dead, right?

wade wilson: yeah. weasel: that's good. you should keep it that way.

wade wilson: what, like, wear a mask?

weasel: yes. a very thick mask. all the time. ı am sorry... you are haunting. your face is the stuff of nightmares.

wade wilson: like a testicle with teeth.

weasel: you will die alone. ı mean, if you could die. ıdeally, for others' sake

part 2

wade wilson: do you like what you see?

weasel: no. you look like an avocado had sex with an older, more disgusting avocado.

wade wilson: yeah.

weasel: not gently. like it was hate-fucking. there was something wrong with the relationship and that was the only catharsis that they could find without violence.

wade wilson: and the only guy the who fix this fugly mug is the british shitstick who ran the mutant factory. and he's gone. poof!

weasel: yeah, well you gotta do something to remedy this because as of now, you only have one course of action.

wade wilson: damn straight. find francis.

weasel: star in horror films.

wade wilson: what?

weasel: star in your own horror films. because you look like freddy krueger face-fucked a topographical map of utah.

--- spoiler ---

puhahahahaha.
  • "her izlediğimde çok eğlendiğim marvel filmi" diyerek klişe bir tanım yapıyor ve clio awards adaylığı için hazırlanan klibi paylaşıyorum. ahahahaa.

--- spoiler ---

http://www.comingsoon.net/…y-as-the-movie#/slide/38

--- spoiler ---

edit 1: fox linki kurbağa yapmış. bi site de youtube dan almayayım dememiş. arayışlar devam ediyor.

edit 2: temiz link bulundu. movieweb spoiler devam ediyor, dikkat.
    charrontr nickli yazar arkadaşa teşekkürler.
  • yeryüzünde bir tek benim beğenmediğim film. çünkü ekşi sözlük hiçbir siki beğenmeme timi mensubu olmak bunu gerektirir.

kafadan edit: gülmedim, eğlenmedim, cidden beğenmedim yahu.
hesabın var mı? giriş yap