• engelle
  • değirmendere'de hala gezmekte olan bir abimizdir. gerçek ismi ferdi katırcı'dır. janti bi abimizdir. her akşamüstü son derece şık smokiniyle sol el cepte, omuzlar dik, dümdüz yürümeye ve etrafa selam vermeye devam eder. sanırım tsm korosunda yer alıyor. son derece kibar bir abimizdir. millet ilk görüşte kendisini "deli" sansa da alakası yoktur.

kendisini sever, sayarız.
  • mesaj alımını kapatmış yazar, kızdırdınız tabi adamı.
    oysa yıllardır sözlükte en kafa dengi, en uzun soluklu muhabbet ettiğim yazarlardandır kendisi.
    ne diyeyim, yazık ettiniz kendinize:)
    tanıma gelecek olursak; gayet eğlenceli, karakter sahibi, sportmen, müşfik aile babası, her zaman her konuda bilgisi olup sohbet edebileceğiniz güzel insandır.
  • bu akşam kim milyoner olmak istere katılacaktır, değirmendere halkı olarak heyecanla beklemekteyiz.
  • bencil, ön yargılı, iki kelam okumaya üşenen bir hırbo olduğunu düşündüğüm yazardır kendileri.
  • ben de çocukken bu adamı deli zannederdim. hangi insan her gün ayrı bi smokinle çıkıp esnafı selamlaya selamlaya bütün sahili tur atar ki?. değermendere'deki smokinli adam atıyordu. hem de manken gibi sallana sallana dolaşırdı. saçlar o biçim taranmış. hakikaten jilet gibi de giyinirdi. nasıl denir, hani “gırantadan adam” derler ya, o biçim işte.

t: çocukluğumu hatırlatan güzel detaylardan bir tanesi.

ayrıca kullanıcı adını kıskandığım sözlük yazarı.
  • bir yazar.

ayrıca bahsi geçen değirmendere'li smokinli eleman ise yıllar boyu akşam vakitlerinde ortaya çıkan, sinek kaydı tıraşlı ve hakkaten de hergün damatlık gibi takımlar giyerek sahilde dolaşan bir abimizdi. turunun sonunda ise internet kafeye gider en kuytu masaya oturup hatunlarla chat yapardı.

değişik bir abimizdi. 5 senedir değirmendere'ye gitmediğim için şimdiki akıbetini bilmiyorum. kusura bakmayın.
  • bizzat tanırım.
    göründüğü kadar beyefendi, harika bir adamdır.
    selamlar, saygılar.
  • her gün otobüste görüyorum kendisini, jilet gibi giyinir bakimina çok dikkat eder.
  • (bkz: süper baba)

smokin üstünde değil ruhunda olan kişi. bir akşamı anasonla güzelce ıslatacağımız günler yakındır.
hesabın var mı? giriş yap