• ona buna özelden küfredip, karşılığını aldığında şikayet eden yazarımsı. sözlükte tanıdığı bol olsa gerek ki, şikayet ettikleri ceza alırken kendisi ceza almaz. özelden istanbullu değilsen istanbul takımı tutamazsın diyerek devamında ağır küfretmişliği vardır. muhtemelen ergendir, engelleyin.

ha bi de başlığına kendisi hakkında yorum yazarsanız onu da sildirir:) bakalım bu entryi sildirmesi kaç gün sürecek.
  • sözlükteki en toksik yazarlar arasındaki üçüncü dübel bu olabilir
  • sanırım kendisi bir aktroll
  • her başlık altına mutlaka yazıyor. bir defa üşenmedim saydım bir günde 40'ın üzerinde entry girmiş. abi ekşi sözlük dışında bir uğraşın yok mu allah aşkına? sürekli sözlük başında başlık açılmasını mi bekliyorsun?
  • samimi ve içten bir aktroll
  • artık görmemek için engellediğim yazar.

demek hala yazıp durmaya devam ediyor, hayır entrylerinde atomu da parçalamıyor ki ben anlamadım nedir bu fikrimi herkes duysun açlığı...

edit: engellememişim meğer, üstteki yazarların da dediği gibi bana da sarıyor galiba, bana neymiş de tipime bakmış *
  • birşey sorduğunda küfür edip kaba saba laflar eden insan. sadece selam versen bile aynı şeyi yapıyor. hayret ettim. birde o kadar aktif bir kullanıcı ama insana yaklaşım sıfır.
  • kendisi o kadar çok boş bir insandır ki mizah anlaşıyı gidip mahalledeki emmilere dayılara kafaya takıp sürekli fotolarını paylaşıp eğlenecek kadar küçük bir dünyası var işte. akıl sağlığından endişe duyduğum bir yazardır, derhal yardım ve terapi alması gerekiyor. hem aşağılık kompleksine hem de sonsuz bir kibre sahip birisi.
    hatta çift kişilikli de olabilir, internette her türlü kadın düşmanlığı yapar sonra da ertesi gün feminist kadın hakları savunucusu kesiliverir.
    böyle tipler her türlü ahlaksızlığı yapar sonra da millete ahlak dersi verir. en ahlaklısı odur, en bilgilisi odur, her şeyin en doğrusu sadece o bilir. onun dışında düşünen herkes aşağı ırktır. o derece faşist bir kişiliktir yani. ona küfreden şeriatçı dayılar sonuna kadar haklıymış meğersem. çünkü insanların görüşlerine hiç bir saygısı yok. normal, kendi halinde bir müslüman vatandaşı bile şeriatçı ilan edip linçleyecek kadar din düşmanıdır.
    herkesi kendince yargılayıp dışlıyor, dünyada onu seven bir kişi bile kalmadı. onu son seven bir kaç kişiyi de de kendine düşman etmek için elinden gelen her şeyi yapıyor, küfürler yağdırıyor. nereden buluyor bu cürreti anlamak mümkün değil.
    yani belli ki çok büyük bir kişilik bozukluğu yaşıyor. ama ona da hak vermek lazım. kim bilir ne travmalar yaşadı da böyle rahatsız bir insan oldu çıktı. sonuçta burası türkiye.

evlat olsa sevilmez.
  • açılan başlığa spawn olma özelliğe sahip bir yazar
hesabın var mı? giriş yap