şükela:  tümü | bugün soru sor
  • tüm hikayeyi anlatan bir fragmanı olan korku filmi.

https://www.youtube.com/watch?v=01wjyvoqrkc
  • konusunu falan hiç bilmeden boş bir vaktimde hiçbir beklentiye girmeden izlediğim güzel film. sürprizleri hoşuma gitti, filmden bahsetmeyeceğim ne desem spoilera girecek. zamanınız varsa çerezlik hoş bir filmdir diyebilirim. bu film kıtlığında gider.
  • yerli korku filmleri kadar saçma bir film.
    izlemeden önce büyük beklentilerle de girmemiştim üstelik.

--- spoiler ---
    ilk başlarda hadi kayıp anne-çocuk ve cinayet ihtimali üstünden yürümeleri tamam, sonra babanın meleklere inancıyla bağlantı kurmaları da tamam fakat işin en son uzaylılara dönmesi ve çocuğu aslında uzaylıların kaçırması?
    bildiğin bilim kurguya döndü, filmin başıyla alakası olmayacak şekilde.

galiba biraz ondan biraz bundan yapıp herkese hitap ederiz diye düşünmüşler ama hiç olmamış.
    --- spoiler ---
  • keşke fragmanını izlemeseydim. gerçi film öncesi gösterimde izlemek durumunda kalmıştım. fragman büyük ipuçları veriyor. hiç izlenilmese daha makbul olur. spoiler yememeye dikkat edin.

çok derinliği olmayan gerilim filmi. ilk bölümü bilim kurgu ile harmanlanmış değil. yanlış kategorize edildiğini düşündüm. -ki yanıldım. sonu bildiğin uzaylıya bağlandı. biraz ondan biraz bundan karışık olsun demişler. 3. sınıf film ortaya çıkmış.
  • bugün arabanın bakımı yapılırken mecburen vakit geçsin diye izlediğim korku filmi gibi başlayıp polisiye olarak devam edip sonunda fantastik bilim kurguya bağlayan , çok kötü olmasa da sadece vakit geçirmek için izlenebilecek film