• izlerken gözlerinizin dolmama ihtimali çok düşük.
    muhteşem görüntüler, var olun gençler.

https://mobile.twitter.com/…tus/1061029273841135619
  • 'bütün ümidim gençliktedir' diyen atatürk'e gençliğin cevabıdır... helal olsun size... sağolun var olun...

(bkz: ağlamak istiyorum sayın seyirciler)
  • bu ülkede hala umut olduğunu gösteren ve ağlatan videodur.

emeği geçen herkesin eline sağlık. okul müdürüne ayriyetten saygılarımı sunuyorum.
  • üstteki yazar arkadaş gibiyim ben de. sabahtan beri saygı duruşu da dahil her izlediğim videoda salya sümük ağlıyorum.

hazırlayan öğretmenlerin ve uygulayan çocukların ellerine yüreğine sağlık.
    çok etkileyici, mükemmel. ata'mıza özlem böyle güzel anlatılamazdı.
  • ağlattınız be çocuklar. helal olsun işte bizim geleceğimiz dedirtendir.
  • olmuyor işte gördüğünüz gibi. insanların özgürlüğe, çağdaşlığa, laikliğe bağlılığı ve tutkusu tüm müdahalelere rağmen yok edilemiyor. videodaki özlem yalnızca mustafa kemal'in şahsına değil, onun ürettiği değerlere... bu videoda görev alan hiçbir öğrencinin bu işi zorla veya not kaygısıyla yapmadığına adım gibi eminim. onun da dediği gibi belki vücudu toprak oldu ama eseri tüm cinayet girişimlerine rağmen yaşamaya devam ediyor. emeği geçenlerin ellerine sağlık.
  • bugün internete girmemek lazım. sürekli gözlerim doluyor. bu millette atatürk sevgisi her türlü engellemeye karşı hiçbir zaman bitmeyecek. muhteşem bir sevgi boyu.

öğrenci kardeşlerimizin de gözlerinden öpüyorum. harikalar!
  • yerli ve milli pasteurler, curieler, teslalar beğenmemiş ama bir duruşu simgeleyen videodur. o duruşun olmazsa bilime ancak ithal ilaç için ağlayacağın sağlık bakanlığı kapısına yaklaşabileceğin kadar yaklaşırsın. yoksa besmeleyle su veren damacanaya mahkum kalırsın.
  • satanistkesensadistkedi açtım tüm entrylerini okudum, ben ikna oldum. nasıl bir bilim adamısın sen öyle, ülkeye neler katmışsın.
hesabın var mı? giriş yap