• tansu - ozlem - serkan isimli uc muzisyenin kurdugu , almanyada warnerdan album cikaracak grubun adi.. bi gruba benzetmek gerekirse portishead e yakin denebilir. ancak daha kendilerine ozgu bi muzik aslen. once almanya, sonra butun avrupa ve sonra da butun dunya seklinde ilerlemeyi planliyorlar. dinlemeye son derece deger bi muzik.
  • ing. çiy.
  • (bkz: sister dew)
  • türkçesi şebnem dir.
  • dev/düv. bildiğimiz ayrandan biraz farklı bir içecektir.
  • (bkz: mountain dew)
  • (bkz: do the dew)
  • (bkz: dews)
  • korkunc bir reklama sahip ve utanmadan mac gecesi bizi reklam bombardimanina ugratan marka. arac vitaminiymis..

lan eski turk filmi mi bu? sene 2007.. bu kadar rezalet seslendirmeye denk gelmemistim arkadas. insanlar konusurken arkadaki ugultu duyuluyor sustuklarinda kesiliyor. bildigin almislar bilgisayari baglamislar mikrofonu sound recordingi acip kaydetmisler. bunu da bodoz filme montajlamislar. zaten dev olmayan arkadasin da agziyla seslendirme uyusmuyor. arkadasimiz "arac viymaeauhug" gibi seyler soylerken igrenc bir ses tonu "arac vitamini" diyor. ne guzel ya. ne kadar basitmis bu isler.
  • sanıyorum "var mı nazo gibisi" şeklindeki reklamdan sonra hayatımda seyrettiğim en kötü reklama sahip ürün. güneş gözlüklü ufak bir arkadaş el parmak yapıyor. araç vitamini falan diyor. genelde maçların devre aralarında lig tv'de ve futbol programları esnasında yayınlanan reklam kuşaklarında karşıma çıkıyor. her defasında hipnotize olmuş şekilde izliyorum...
hesabın var mı? giriş yap