• - bi daha görüşene kadar sakın ölme lan!
    - niye lan?
    - içeriz lan!
    - ha... tamam o zaman.

hep geyik yaptık ama dur bak sana ciddi bi şey söyleyeyim. nereye gidersen git, yolun hep açık olsun. ama gitme lan... içeriz!
  • bu ayı üzerinde biraz daha çalışsam medrano sirkine satıp paranın dibine vurucam ama öncelikle hakkında bir belgesel çekip oscar almayı düşünüyorum, elimde çok sağlam çalışmalar var, yıllarımı verdim bu türün incelenmesi ve gelecek nesiller tarafından da tanınabilmesi için..derlemesi bir ömür sürebilir o kadar diyeyim*..
  • max payne'e hafif göndermelerde bulunan max payne 2'deki televizyon şovlarından biri.
  • amerikalı blues ve folk şarkıcısı. aynı zamanda ateş gibi delikanlı.
  • "çookkk tatlı" diycem, gelip beni keser diye korkuyorum.
    ama karizmayı* yardırma pahasına söylemek istiyorum: "çoookk tatlı!"*

ve çok nazik. ve çok düşünceli. bööle pıtırcık gibi bi şey işte.
    (nick altına kara leke oldu bu entry*)
  • zarty-dick justiceeee bişiii diycem...
    dj -canıım?
    zarty-..... hı?
    dj-lan ne zamandır kimseye canım dememiştim, garip geldi amına koyayım...

böylesine doğal bir adamdır. sesim sesine benzesin diye daha nice antremanlar yapacağım yazardır.
    son olarak, büyük ihtimalle aylarca görüşemeyeceğimiz için, sabah erkenden kapısı çalınır ve

zarty-dick justice, biz gidiyoruz, aç kapıyı vedalaşalım...
    dj-gidiiiiiin amuğaaaaa koyayıımm

böylesine sevgi dolu bir insandır kendisi.
  • (bkz: kunteper)
  • yurt dışında balların cam kavanozlarda satıldığını, türkiyede'ki gibi plastik tüpte olmadığını öğrenince hayalleri yıkılmış yazar. bal yerken kavanozu kırıp dilini kesiyormuş, patilerine cam batıyormuş çünkim.
  • su an hala kafam guzel yaziyorum. zirvelerde tanistigim en kral adamlardan biri. degisik bi elektrigi var, kaşık gibi dost.
hesabın var mı? giriş yap