şükela:  tümü | bugün
  • astrolojiyi daha bir yakından takip eder olduğum son birkaç yıl içerisinde fark ettiğim astrologlardan biri kendisi.

şubat ayına kadar radikal gazetesinin astroloji köşesinde yazıyordu, nokta atışı tespitlerini bu vesile ile takip ediyordum fakat gazete birdenbire yazıları yayınlamamaya başladığı için sosyal medya aracılığı ile takip ediyorum şimdilik.

bu hafta bir de kendisinden birebir danışmanlık aldım. zaten çok beğendiğim enerjisini canlı canlı daha da çok beğendim. iki saat kadar hem sohbet ettik kendisiyle hem derin bilgilerini ve öngörülerini paylaştı benimle. hatta mayıs 2015'ten sonrası ile ilgili bana öyle güzel şeyler öngördü ki bu yıl için, merakla bekliyorum.

ayrıca yakın zamanda kitap çıkarmaya hazırlanıyormuş. hem çıkaracağı kitap hem de mesleğinde yolunun açık, güzelliklerle ve başarılarla dolu olmasını diliyorum.
  • ortaokul arkadaşım olur kendisi.
    ozamanlar yelken kulübüne giderdi sanırım bırakmış astrolojiye yönelmiş bu konuda da baya bi yol almış gözüküyor. başarılarının devamını diliyoruz.
  • 7 haziran 2015 genel seçimleri için aşağıdaki yorumda bulunmuş kişidir.

"seçimlerin merkür retro’ya denk gelmesinin hatalı ve bilgi işlem, internet, sayım işlerinde hatalı etkiler verebileceğini daha önce de belirtmiş olsam da, burada tekrar şu konuyu da hatırlatmak isterim. geçen sene özellikle belirttiğim üzere muhalefet partileri bu sene beklenenden daha üst düzeyde bir çıkış yakalayacaktır. hatta isim de vermiştim; cumhurbaşkanlığı seçimleri yazımda, selahattin demirtaş dikkatle gözlemlenmeli, ileride türkiye’de önemli bir rol oynayacak demiştim. bunu tekrar ediyorum ve muhalefet partilerinin güçleneceğini, özellikle selahattin demirtaş’ın giderek önplana çıkacağını da belirtiyorum ki öyle de oluyor.

not: belirttiğim kişi veya konu siyasi görüşümü yansıtmamaktadır. bir astroloğun görevi de, kendi görüşlerini yansıtmak yerine, süreci yorumlamaktır."
    kaynak: burası
  • çok güzel giyinen bir kadın. videolarını izlerken jest ve mimiklerine bakmaktan burç yorumlarını dinleyemiyorum. bir kadın olarak kendisinden çok etkileniyorum. keşke burç tahminleri de doğru çıksaydı ama olsun her hafta dinliyorum.

yolu açık olsun.
  • 2016 yılı burç yorumları taze yayınlanmış astrolog.

okumak için buyrun
  • https://youtube.com/didemsarman adresinde her hafta gökyüzü analizlerini ve burçlara göre haftalık yorumlarını bulabileceğiniz güzel astrolog. takip etmenizi ve yeni bir haftaya başlamadan önce burcunuzla ilgili videosunu izleyip uyarılarını dikkate almanızı öneririm.
  • darbe girişimini ve ordudaki yeni yapılanmayı bir yıl öncesinden öngörüleriyle bilmiş olmasına rağmen başka astrologlar gibi "ay ben bildim ben bildim ilkönce ben bildim" goygoyu yapmamıştır. hanımefendiliğinden hiçbir zaman taviz vermemiştir.
    ağustos ayı için bizleri zor bir ay beklediğini öngörüyor. böyle zorlu bir zamanda kendisinden danışmanlık almakta fayda var.
  • darbe girişimini önceden bildi diye ortalarda reklam edilen astrolog. iyi de şu gün geldiğimiz durumu 100 sene evvel gençliğe hitabe ile ortaya koyan atatürk varken astrologlara bu kadar prim vermek neden acaba? hep bu batıl inançlar yüzünden memleket bu hale gelmedi mi ki? astroloji işte arada tutuyor arada tutmuyor, çok takılmayın. sonuçta her insanın karakteri farklıdır, aynı gün yada ayda doğdular diye aynı hayatı yaşamalarını beklemek saçma bir durumdur. hani şu aşk şimdi boğaları bulacak, koçlar zengin olacak vs.. tadındaki yorumların bir kısmının tutacağı bir kısmının tutmayacağını biliyorsunuz değil mi? sonuçta olasılık bu, bir kısmımız herhangi bir x zaman diliminde yeni ilişkilere başlıyor, bir kısmımızın yaptığı iş modeli tutuyor vs... konuya bu şekilde bakmakta fayda var.
  • darbe olayını önceden bildiği için çok tanındığını ve bu yüzden artık sadece para verene burç tahmini yapıyor.

her astroluğun bloğunda yayınladığı yıllık astroloji bilmemnelerini kitapçık haline getirip 50 liraya satışa çıkaracağını açıkladı.

eskiden her hafta video yayınlardı şimdi yayınlamıyor. eeee tanındı artık normal.

edit. geçen sene yıllık burcumu isabetli atamamıştı. bu sene de uyduracağını düşünmüyorum.

yalnız haftalık tahminler daha gerçeğe yakındı.
  • baştan aşağı bilinen şeyleri yazan bayan. yani bu amına kodumun gezegenleri nedense hiç avrupaya abd ye felaket veya über gelişmeler getirmiyor. neymiş araplar bize minnet borcu duyup topraklarını bize katmak isteyeceklermiş? araplar hemi?kargayı bırak yerin altındaki solucan bile güler lan bu duruma. hele bir de musul demiş. petrolün iki gözünden birisi bize katılacak hemi? adamın götünü keserler. o araplar bırak bize katılmayı senin o öngördüğün tarihlerde iflağımızı sikecekler. pkk yetmiyormuş gibi birde bunlar çıkacaklar. pkk nasıl kuruldu kimler katıldı amına koim?(bkz: körfez savaşı) (bkz: özal'ın körfez savaşında aldığı mülteciler) bunun istisnası bile yok kardeşim olacak bu. bunu bilmek içinde herhangi bir gezegeni teleskopla falan dikizleyip yok kare açıymış yok yamukmuş yok altıgenmiş diye geometri kasmıyorum. kafayı kullanıyorum anasını satim. unutmadan eminim geometrinin g sinden de anlamıyordur bu arkadaş. neymiş yönetim değişecekmiş, bunu zaten herkes biliyor kabul edilsede edilmesede bu olacak. bunu söylemek için astrolojiye gerek yok. halkın tercihi de ortada. deprem demiş o bölgenin riskli olduğunu her an deprem olabileceğini sismologlar zaten söylüyorlar. e hadi bende dedim şimdi van'da 20 şubat 2017- 29 ağustos 2019 arasında deprem olabilir. böyle uzun aralık belirteyim ki tutarsa über tahminci olurum. yani kurnazca kendini garantiye alıyor. marsta koloni kurulmasının adımları (bu vatandaşın belirttiği gıda, oksijen, güneş, atmosfer iyileştirilmeleri)yanlış hatırlamıyorsam 2012-2013 yılları arasında zaten yapıldı. ng de 1 sene bunun çalışmaları yayınlandı aq haftada 4 gün. belki hala da yayınlanıyordur takip etmiyorum. uçan araba çalışmalarına yıllar önce tesla ve boston dynamics başladı bile. daha yazardım da kafam şişti. bu abla gibi bana da para veren olursa kafamda patlasa öyle tahminler yaparım ki ağzınız açık kalır. dediğim gibi ucu açık tarihler veririmki tutarsa suserler ouuww desinler bana ilerde
    edit: imla