139 entry daha
  • oha, bak simdi unlu bir erkek evinin duvarina "tight pussy" yazsa. ustune bir kara kalem calismasi olsa bunun. sonra bu resmi twitter'da paylassa. soranlara "sende de yokmu?" tarzi cevaplar verse sapik ilan edilir ve sosyal medyada linc ederler.

bayan olunca "ooo modern kadin".
  • allahım en iyisi duvara bir sik çizeyim. ama üstüne kocaman sik yazamam. fazla net olur. eh, en iyisi ingilizce yazayım. bu arada sanki o orada değilmiş gibi paylaşayım. aa bu arada ben kitap okuyan, muhalefetçi ve kendi ayakları üstünde durabilen güçlü bir kadınım. öyle olmasam bu kadar özgür ve kimseyi götümün sol lobuna bile takmayan bir kadın modeli çizemezdim. ay bir de şey var, belki bilmezsiniz ama, adına seks diyorlar. en sevdiğim. seks demişken ben dekolte de giyerim. e zaten mankenim. bir zahmet götümü ve ağzımı açmama karışmayınız. son olarak bana laf sokana ben de sokarım. salak değilseniz medeni ve güçlü bir kadın olduğumu, milletin ağzına da sıçabileceğimi anlarsınız. ben buyum. didem soydan.

işte bu kadar. bundan ötesi yok. fazla derine inmeye çalışmayın. zira kafanız sığ suda taşa çarpabilir ve beyin kanaması geçirebilirsiniz.
  • ben de severim “big cock”, hakkında yazarım kendisinin. dick olmaz ama big olunca, cock olur, hanım kızımız tüm kıroluğu ile atarlarmış, olsun ehehe sende de vardır herhalde, vay kıro ahahha daha önce kendisinin ne derece bir kıro olduğuna dair gözlemlerimi bizzat yazmıştım. yine devam ettirmiş bu huyunu, kıyamam.
    ne diyordum, cock, fotoğrafını da çekerim, arada severim. her türlüsünden hoşlanırım. inceler, aklımda tutarım. dick değil, cock. big. duvara da kazırım. kazımadığım zamanlarda da hiç yoktan bazen duvarlarda silüetini görürüm. ama yine de şu üç harfli turkish big dick kelimelerini sırasıyla kendisine yakıştırıp ağız dolusu söyleyemediğime yanarım. ehühehhüeh
  • neden ingilizce ? türklerinde penisi var sonuçta
  • didem’i seviyorum. sizin amk. ayrıca lahmacun söyledim, limon sıkıp, maydanoz ile yiyeceğim..
  • didem'in "resmi çerçeveletip sana göndericem" twitinden sonra bir kullanıcının "yavuz sultan selim ne güzel söylemiş şah ismail'e : herkes yediğinden ikram eder" twiti sağlam güldüren polemik.
  • hani burnunu karıştırıp koltuk altlarına veya arkasına süren tipler var ya, tırnak araları hep pis olan, heh bu o ekipten.
  • şu kadını bi rahat bırakın. istediğini paylaşır arkadaş takip etmek istemeyen çıkarır listesinden.
  • kadin isi biliyor.oraya sadece dick yazmis olsaydi bu kadar konusulmazdi.ama big'i gorunce herkes tuzligu alip atladi ustune kompleksten dolayi .malum sorsan turk erkeklerine, kelle haric 20den baslarlar.
2 entry daha
hesabın var mı? giriş yap