şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
158 entry daha
 • garip bir şey, dolabına yarrak resmi çizmiş yada çizdirmiş, büyük yarrak/sik yazmamış, ingilizce big dick yazmış, soru soran adama da sen görmedin mi demiş?

  tanım: görgüsüz bilgisiz ve hatta ahlaksız bir kadın müsvettesidir kendisi, neyin şovunu yapıyor anlamadım ben, yani değerli olan yarraktır, am her türlü edilgendir, ve bol vardır, şu gerzekleri baş tacı etmetin yahuu, karı büyük sik yazdım diye gururlanıyor siz de sanki marifetmiş gibi alkış tutuyorsunuz, lan rikki martin ;) bile çocuk sahibi oldu, götünden mi çıkarttı çocuğu kocasından, yok, eeee kendinize gelin tüm medyatik salaklar, aslolan erkektir, gerisi ayrıntı
 • oha, bak simdi unlu bir erkek evinin duvarina "tight pussy" yazsa. ustune bir kara kalem calismasi olsa bunun. sonra bu resmi twitter'da paylassa. soranlara "sende de yokmu?" tarzi cevaplar verse sapik ilan edilir ve sosyal medyada linc ederler.

  bayan olunca "ooo modern kadin".
 • " oha, bak simdi unlu bir erkek evinin duvarina "tight pussy" yazsa. ustune bir kara kalem calismasi olsa bunun. sonra bu resmi twitter'da paylassa. soranlara "sende de yokmu?" tarzi cevaplar verse sapik ilan edilir ve sosyal medyada linc ederler. "

  burada yazan şeyler gerçek olsaydı, dünyaca ünlü birçok rapçi şu an piyasada olmazdı, hatta rap diye bir şey olmazdı. tight ne ki, pussy ne ki. şarkılarda yok yok. aynı şekilde foto paylaşılsa lafı bile geçmez, kimsenin dikkatini çekmez oralarda.

  saksıya fesleğen gibi oturtmuş didem hanım, tebrikler... sizin tepkiniz de kendisi sırf kadın olduğu için, başka bir sebebi yok. işinize gücünüze bakın, sağa sola pussy yazın ne bileyim...
 • allahım en iyisi duvara bir sik çizeyim. ama üstüne kocaman sik yazamam. fazla net olur. eh, en iyisi ingilizce yazayım. bu arada sanki o orada değilmiş gibi paylaşayım. aa bu arada ben kitap okuyan, muhalefetçi ve kendi ayakları üstünde durabilen güçlü bir kadınım. öyle olmasam bu kadar özgür ve kimseyi götümün sol lobuna bile takmayan bir kadın modeli çizemezdim. ay bir de şey var, belki bilmezsiniz ama, adına seks diyorlar. en sevdiğim. seks demişken ben dekolte de giyerim. e zaten mankenim. bir zahmet götümü ve ağzımı açmama karışmayınız. son olarak bana laf sokana ben de sokarım. salak değilseniz medeni ve güçlü bir kadın olduğumu, milletin ağzına da sıçabileceğimi anlarsınız. ben buyum. didem soydan.

  işte bu kadar. bundan ötesi yok. fazla derine inmeye çalışmayın. zira kafanız sığ suda taşa çarpabilir ve beyin kanaması geçirebilirsiniz.
 • gerçekten (bkz: didem soydan kim amk)

  bu yaşıma kadar en fazla adını duymuştum. gerizekalı ekşisözlük yazarları sayesinde, bu tür gereksiz varlıkları tanıyoruz. senin büyük penis sevdandan banane ulan. senin fantastik hayallerin, benim umrumda değil. neden ben bu saçma sapan insanlara maruz kalıyorum. bu tür gerizekalılar için adblock gibi sistemler üretin lütfen.

  buradan yetkililere sesleniyorum; hepinize lanet olsun.
 • ben de severim “big cock”, hakkında yazarım kendisinin. dick olmaz ama big olunca, cock olur, hanım kızımız tüm kıroluğu ile atarlarmış, olsun ehehe sende de vardır herhalde, vay kıro ahahha daha önce kendisinin ne derece bir kıro olduğuna dair gözlemlerimi bizzat yazmıştım. yine devam ettirmiş bu huyunu, kıyamam.
  ne diyordum, cock, fotoğrafını da çekerim, arada severim. her türlüsünden hoşlanırım. inceler, aklımda tutarım. dick değil, cock. big. duvara da kazırım. kazımadığım zamanlarda da hiç yoktan bazen duvarlarda silüetini görürüm. ama yine de şu üç harfli turkish big dick kelimelerini sırasıyla kendisine yakıştırıp ağız dolusu söyleyemediğime yanarım. ehühehhüeh
 • bence bu noktalardan modernleşmeyi zorlamamız anlamsız. en güzel sik çalışmasını çizip paylaşanlar daha modern olacaklarsa evdeki beyaz eşyalarımız porno dergilerden farksız olur. lütfen adını daha önce hiç duymadığım ve ne işle meşgul olduğu hakkında en ufak bir fikrimin olmadığı bu hanıma haddini bildiriniz.
 • bu kariyi yuksek elit birey olarak tanitiyorlar. bu kari da elit ya artik bi sey demiyorum. memlekette elitlik bile asagilik.
 • bu kari 1-2 yila intihar eder.
 • didem’i seviyorum. sizin amk. ayrıca lahmacun söyledim, limon sıkıp, maydanoz ile yiyeceğim..
7 entry daha