şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
 • didem soydan'ın paylaştığı instagram story'sinde yazan "big dick" yazısı dikkatli vatandaşın gözünden kaçmıyor bunu twitter'da paylaşıp didem'in kendisine soranların çabası sonucu ortaya bu tarz bir polemik çıkıyor.

  aha da link;
  https://twitter.com/…tatus/1083069880771989504?s=12

  didem soydan'ın dikkat çekmek istediği zaman yaptığı geleneksel hareketlerden birisi olduğunu düşündüğüm bu olaydan sonra kendisinin toplum değerlerini ve genel görgü kurallarını umursamayan tavrını yine görüyoruz.

  şu cevaba bakar mısınız?;
  "kör değilsin, e okuman var. ona rağmen oradaki sik fotografının ki sende vardır diye düşünüyorum nesini merak ettin? her şey gayet net. hiç mi görmedin?"

  big dick yazdıracak kadar neler yaşadığını merak edip kendisini yeni dikkat çekme ve saygısız davranma çabaları için başarıyla uğurluyoruz

  belirtmeden edemem bu tarz hareketler resmen badının ahlaksızlığı kınıyoruz evet.

  olayı bana ulaştıran çaylak yazar @kelbovericov'a teşekkürler
 • elit ve progresif bir vatandaşımız olan didem soydan'ın son derece normal davranışının ezik bir twitter kullanıcısı tarafından sorgulandığı olay. avrupa'nın gelişmiş ülkelerinde bütün dolapların üzerinde big dick yazmaktadır. ülkemin garibanı bunu bilmez tabii. hatta ikea'dan üzerinde kendinden big dick yazılı dolaplar almak da mümkündür. didem hanım yine son derece normal bir paylaşım yapmış.
 • bu kadın agresif, net ve cool olacağım diye yakında takma yarakla gezerse şaşırmayın. bir şeyin bokunu çıkarmayın be birader. gelenekselliğin gözünü seveyim.
 • o değilde türkiye engelliler platformunun bu tweet altına ;

  ünlü olmanız engellilerin fiziki durumunu küfür aracı olarak kullanmanıza izin vermemeli...

  yazısı da saçmalığın daniskası olmuş. kör müsün cümlesi ne zamandan beri küfür oldu?

  edit: link soranlara
 • yine birileri çok marjinal takılmış.

  t: bir sik polemiğidir.
 • loose pussy'ler alınmasın ama benim dolabımın üstünde de "tight pussy" yazar. gayet normal bir şey, nasıl bilmezsiniz pis cahiller.

  farklı olacağım diye sağa sola sik çizen bir kadının ilgi bekleme feryadı ühü ühü.
 • bazıları big dick sever. bazıları dick sevmez. bırakın kuzum bu dickim muhabbetleri. didem ne yaşar ne yaşamaz bize ne yahu (bkz: bazıları sıcak sever)
 • yoktan var olmuş polemik. hiç böyle saçma bir polemik kendiliğinden var olabilir mi? olmuş işte.

  sabah sabah çalışmak dışında ne yapsam diye gezinirken didem soydan diye bir kadının varlığından haberdar oldum bu sayede. kim amk tayfasını aradı gözlerim.

  şu sağdaki bizim big dick de, yanındaki sarı saçlı kim acaba?
 • didem soydan nereden yürüyeceğini bulmuş, bokunu çıkarıyor da çıkarıyor. bu çocuk bu polemiği başlatmasa didem hanımın fake hesap açıp kendisiyle gireceği polemiktir.