• yakında hisselerini halka arz edecek olan şirket. kap bildirisine göre gedik yatırım aracı kurum olacak ve arz fiyatı 3.40 tl.
  • spk 20.08.2020 tarih ve 51 nolu bültene göre 3,52 den arz olacak
  • nakitte beklemedeyiz. en az 8 tavanı var.
  • talep toplama tarihleri 27-28 ağustos olarak açıklandı. #dnısı koduyla işlem görecek. izahnamesini detaylı okumadım henüz ama yakın zamanda halka arz edilen şirketler gibi eşit paylaşım yapmayacak sanırım. zaman faktörü önemli, ilk girenin yeterli sermayeyle hepsini toplayabileceği türden bir halka arz bekliyorum. izahnemeyi okuyunca güncellerim burayı ama zamanlama faktörü olsa bile ben emir girerim, belki düşer bişeyler.

edit: zaman faktörüyle ilgili yazdıklarımı dikkate almayın. saat 10.30 itibariyle emir girilebilir, eşit paylaşılacak.

edit2: mesaimize yazık arkadaşlar. 32 lot ne aq. halka arz olayı çok ayyuka çıktı, aydem enerjiden sonra işim olmaz.
  • fade gıdadan alınabilecek maksimum lotu aldıktan sonra ekleme yapmadım.bu gün de verdim 2 katı kar ile.aynısını daha büyük ve işlevi çok olan dinamik ısı için de yapacağım.yeni arzlar da piyasanın ilgisi malum.herkes bayrak halka arzını kaçırdığı için yeni açılanlara talep fazla geliyor.naturel gaz da takipteyim
  • elimize verecekler 45 46 lot totomuza baka baka dönüp gideceğiniz :)
  • farklı aracı kurum ve bankalardan emir girişleri yaptık bekliyoruz. hadi bakalım rastgele. ytd.
  • rast gele bakalim.
  • fade benzeri olacaktır diye düşünerek; birkaç farklı hesaptan emir vermek isteyenlerin işbankası’ndan alamadığı hisselere sahip firmadır. ne halka arz bölümünde ne de hisseler arasında görünmektedir.

işbankası’ndan nasıl alınabileceğini bilen varsa yeşil.

edit: işbankası soruma yanıt veren tüm suserlara bir kez de buradan teşekkür ediyorum ve bilmeyenler için cevabı kamuya açıyorum. online olarak talep gerilemiyormuş, pek çok suser şubeye gitmem gerektiğini iletti. bir suser da müşteri temsilcisi ile iletişime geçerek mail yolu ile emir verebileceğimi belirtti.

lanet olsun sana işbankası.
  • kişi başına çok az düşeceği için epeyce fazla hesaptan yerimizi aldık. sıra naturelgaz da.
hesabın var mı? giriş yap