• bunu anlamak için fazla yaşlıyım, hissi uyandıran site.
  • bence mukemmel bir program lakin ne yazıkki wow camiası ts'ye o kadar baglı ki denettiremiyorum bile.
  • yaşlı bir zihne sahip olduğumdan mı yoksa gerçekten mi yarak gibi çözemediğim bir arayüze sahip iletişim platformu. mirc görmüş insanım orada bile bu karman çormanlık yoktu. uygulamanın kendi sunucu/oda kaosunu bir kenara bırakıyorum sadece chat odalarında bile kimin kime ne yazdığı neye cevap verdiği tam bir muamma. arayüz ayarlarını kurcalayarak bir şeyleri yoluna koymaya çalışacağım bakalım belki de erken emeklilik vaktim gelmiştir genç yaşımda.
  • modern mirc.
  • tuhaf bi uygulama, tam yazışırken pat diye her şeyi kapatıp telefon onayı sorabiliyor. o
    inatçıysa ben de öyleyim tabi, kapadım gitti. daha da kullanmam.
  • yıllardır bunlara güvenip mesaj kısmında paylaştığınız yazıştığınız şeyleri bi düşünün. ha şimdi onların hepsinin aleyhinizde şantaj veya suçlama için kullanılması sadece 3-5 dolara bakıyor.

bu lanet olası uygulamalar nasıl oluyor da hiç bir regülasyona maruz kalmadan milyonlarca kullanıcı verisi toplayabiliyor. baştan uca rezalet.
  • güzel çökmüştür. 1 saattir kendisine ulaşılamamakta.
  • keyifli bir uygulama. sayesinde cuma aksamlari beyaz show yerine burada takiliyoruz.

trakya universitesii
    -ooooooo

aydin universitesi
    -oooooo

bekleriz.
  • genelde multiplayer oyunlar için kullanılan bir uygulamadır kendisi. zira ben de uzun süredir oyun için kullanıyordum ve hala kullanmaktayım da fakat şu sıralar oyun dışında başka bir özelliğini daha keşfettim.
    pek çok dili öğrenmek için serverlar varmış discord'da ben de bunları reddit'ten buldum.

https://www.reddit.com/…earning_servers_masterlist/

ben direkt ingilizce serverına katıldım. bir kaç muhabbet yaptık. hoş bir ortam oldu. özellikle benim gibi ingilizce'sini geliştirmek isteyenler için biçilmiş kaftan valla.
  • unidisco
    unidisco nedir ?
    ağırlıklı olarak öğrencileri, popüler bir platform olan discord'da buluşturmak üzerine kurulmuş bir oluşum.

pandemi dolayısıyla eve kapanan öğrencilerin daha keyifli bir vakit geçirmesini sağlamak, çeşitli etikinliklerle (yarışmalar, çekilişler, canlı müzikler, gündem konuları üzerine sohbetler) sosyalliğini arttırmak.

her üniversiteden, her ülkeden ve farklı bölümlerde okuyan öğrencileri bir araya getirerek sağlam bir network oluşturmanın yanında güzel vakit geçirmek.
    içeride kimler var;
    +8000 üyemiz ağırlıklı olarak üniversiteliler, meslek sahibi insanlar ve liseli dostlarımızdan oluşuyor. yeni üyelerimizi heyecanla bekliyoruz.

nasıl dahil olabilirim?
    tek yapman gereken aşağıdaki sunucu linkimize tıklayıp "kayıt yönergelerini" uygulamak.
    https://discord.gg/2ccudtpkxu
hesabın var mı? giriş yap