şükela:  tümü | bugün
 • rick and morty'nin son bölümünde(2x3) kulağımıza çalınmış chaos chaos şarkısı.

  https://www.youtube.com/watch?v=pta0dsfrgz0
 • rick and morty'nin s2e3 bölümünde final sahnesinde duygu seli yaşatan naçizane parça.
 • (bkz: rick and morty) böyle bir çizgi filmden beklemediğim, duyunca bebeğim yapmak istediğim şarkı.
 • do you feel that'in kucuk erkek kardesi.
 • rick sanchez'in hayatımıza kattığı güzel bir parça. sahneyle birlikte gayet uyumlu olmuş. rick artık intihar etmek ister fonda bu müzik çalarken makinesini ayarlar ve tam intihar sırasında kafasını masaya gömer ve uzun bir süre o şekilde kalır.

  bazı izleyicilere göre makineye taktığı kristal tüm paralel evrenlerde bu olayın gerçekleşmesini sağlamak içindir. yani rick intihar ettiği takdirde sadece kendisi değil beraberinde bütün ricklerin ölmesine neden olacaktır. fakat son anda vazgeçmektedir.

  bu şarkıyı dinlediğimde her ne kadar depresif hissetsem de müziğinde küçükte olsa bir umut sezinliyorum. belki de rick bu yüzden intihar etmemiştir. o küçük umuda tutunmayı seçmiştir.
  kendimi her üzgün hissettiğimde bu şarkının 10 saatlik tekrar versiyonu bu sahne eşliğinde açıyorum. rickle birlikte kafamı masaya koyup bir süre uzaklaşıyorum her şeyden. bu şarkının depresifliğindeki o küçücük umudu yakalabiliyorsanız şarkı amacına ulaşmış demektir.

  unutmayın siz bir hayat yaşıyorsunuz ama rickin yaşadığı gibi bir hayat değil. kendi cesedinizi kahvaltı masanızdan 10 adım öteye gömmediniz. galaktik bir savaşta arkadaşlarınızı kaybetmediniz. ve bütün bu acıların yalan olduğunu bilerek yaşamadınız. bazen cahillik en iyi ilaçtır. o yüzden bir ışık bulana kadar "wabba laba dub dub" diyerek eğlenmeye devam.

  bilmeyenler için not: wabba laba dub dub rick tarafından partilerde eğlence sözcüğü olarak kullanılır fakat manası büyük acı içindeyim lütfen yardım edin demektir. işte bu şarkı da tam öyle bir şarkı. acının içine gizlenmiş bir umut.
 • (bkz: orospu unity)

  :(
 • ingilizce "onu hissediyor musun(uz)?" tümcesi.
 • normalde bulsam öyle loop'a alıp dinleyeceğim bir şarkı olmazdı ama rick and mortysağolsun rick'in o "ölmek istiyorum, artık kaldıramıyorum, dayanamıyorum" durumundayken çalması bu şarkıyı direkt artık o durumla bağdaştırdı beni. her ne zaman rick'in o ruh haline girsem bu şarkıyı açıyorum. suratım asık kafamı nasıl patlatabilirim diye kafa yoruyorum. güzel bir chaos chaos şarkısı.
 • grubun adını duymamla yüzümde bir gülümseme oluştu. bu tarz şarkılar sıkar beni genelde, temposu sıkıcı gibi geliyor ama basit ve güzel sözleri insanı tutuyor. şarkıyı seslendiren hanfendiciğimin sesi de müziğe çok uyumlu geldi bana ya da müziği ona göre yapmışlar. ne yaptınız kuzum?