şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
 • netflix'te yayınlanacak olan alman dizisi. uluslararası bir maçtan bir gün önce türk-alman futbolcunun öldürülmesinden sonra iki zıt polisin cinayeti çözmeye çalışmaları anlatılacak.

  felix kramer, anna maria mühe, urs rechn, katharina schüttler, fahri yardım, dizinin kadrosunda yer alan isimler.

  http://www.bakiniz.com/…-yeni-sezonlarini-onayladi/
 • futbol hayatını almanya'da sürdüren türk futbolcu orkan erdem'in öldürülmesi ve söz konusu cinayetin araştırılmasını konu alan, 7 aralık'ta netflix'te yayınlanacak alman dizisi.

  yayınlanan ilk fragmanı:
  https://m.youtube.com/watch?v=cow52dq0tam
 • ilgi çekici görünen bir dizi. motosiklet çeteleri, türk - alman çatışmaları, sokak olayları vb. başlasa da izlesek.

  daha uzun fragman
 • fragmanları ve son dönemde çıkan kaliteli alman yapımları** sebebiyle merakla beklediğim netflix'in 2. orijinal alman dizisi. dizinin yayın tarihi 7 aralık.

  fragmanlar aldatıcı olabilir ama göründüğü kadarıyla çok sağlam bir polisiye dizi geliyor.
 • ımdb puanin olmamasi ilginç, bu sefer dizi yayinlanmadan rate&review için kapali grup izleme yapılmamis sanırım
 • netflix original yapımı alman dizisidir.

  yayınlanmasını haftalardır bekliyordum. ilk bölümü bitirdim ve muhteşem olduğunu söyleyebilirim. tamamen bitirince detaylı bir yazı yazacağım.
 • oturuyorsun güzel bir dizi yapıyorsun. ama buna da eşcinselliği bulaştırmadan edemiyorsun. dedektif erol eşcinsel. bunu koyduk yetmez birde lezbiyen olsun demişler. emniyet müdürü kadını da eşcinsel yapmışlar. netflix son dönem iyice dozajını yükseltti. ben açıkcası bunun planlı, bilerek ve başka amaçlar doğrultusunda yapıldığını düşünüyorum. (bkz: 1983) ve (bkz: badblood) dizilerine bakacağız artık.
 • her zamanki gibi berbat alt yazılara sahip netflix dizisi.
  çeviren bir de utanmadan kendi reklamını yapmış; demirhan demir.
  eğer bu kişi olur da okursa diye yazıyorum; tamam futbol vs bilmeyebilirsin ama en azından terimleri, kullanımları bil, işini doğru yapmaya çalış. saçma sapan çeviriler var, netflix'in hemen hemen bütün sporla alakalı içeriklerinin alt yazı çevirileri baştan savma ve çok kötü. bu dizide de o kadar yoğun bir spor teması olmasa dahi sıçmış bu çeviren arkadaş.
 • an itibariyle 3 bölümü arka arkaya izlemiş bulunmaktayım.alman original olduğu için gözümü kırpmadan başlamıştım.dark’tan sonra bu yapımda şaşırtmadı beni.aşırı beğendim.şiddetle tavsiye ediyorum.kafasında soru işareti olan varsa hiç düşünmeden başlasın izlesin.

  p.s: sayın netflix her dizinde,filminde tamam eşcinsellik güzellemesi yap eyvallahta bokunu çıkarma ya.
 • beklediğime değen, alman yapıyor aga dediğim netflix dizisi. aynı konulu izlediğim bir başka danimarka netflix dizisi warrior'un bir tık üstünde. gangsta konulu diziler izletiyor kendini. ayrıca haftbefehl'i bir de buradan dinlemek ayrı güzel.