• yağmurlu bir günde siparişi geç getirip “yarım saat geçtiği için ücret almıyoruz” diyen kahkülü ıslanmış çocuğa kıyamayıp lütfen alın! olmaz ama! dediğim pizza şirketidir
  • 13 haziran 17:24'te büyük başlıklarla 'bedava pizza kazandınız' diye mesaj atıp kampanyanın son geçerlilik tarihini 13 haziran 18:00 olarak belirleyen boktan pizza zinciri. he bir de bana özelmiş bu kampanya.

36 dk içinde karar verip büyük lütufta bulunduğunuz kampanyayı kullanamadım diye özür dilerim.
  • 2-3 kişilik pizza aldım. resmen tek kişilik pizza geldi. bu kadar da küçültülmez ki kardeşim.
  • büyük boy pizzalar %50 indirimli diye ortalığı ayağa kaldırmışlar ama sıkı durun; %50 indirimli büyük boy pizza 30tl *

satışları düşmüş olmalı ki 60tl'ye sattıklarını 30'a çekmişler, yakında 15'e çekecekler daha iyi günleri.

%90 kimyasal %5 kıkırdak-gaga %5 tavuk eti ile yapılan salam-sucuk-sosisli pizzalara 60tl verecek bilinçsiz insan sayısı azalıyor her geçen gün.
  • çalışanlarına çeki düzen vermesi gereken firma. harbiden biri elimde kalacak birgün.
  • kalın pizza hamurları ve kötü çalışan profili.
  • acaba bir pizzanın sos tarifini değiştirerek daha iyi hale getirmek bu kadar mı zor?

pizza sosu gayet kötü, satışlar düşüyor, fakat daha lezzetli hale getirelim demek yerine, gidip herşey aynıyken promosyon yapıyorlar.

işini layıkıyla yapmayan insan ve kuruluşları sevmiyorum.
  • tek bir orta boy pizzası 30 tl olan ve 5 al 2 öde kampanyası yapıp fiyatını 190 tl olarak belirleyen müthiş matematik bilgisi olan şirket.
  • sarıyer çayırbaşından internet üzerinden sipariş verdik ve 1.5 saat sonrasinda biz aradığımızda getirmeyeceklerini öğrendik. açlıktan ölseniz dahi asla sipariş vermeyin. lanet olsun böyle şirkete.
    tanım: rezalet pizzacı
  • dilediğin büyük boy pizzada %50 indirim diye mesaj attı az önce. tıklayıp bakayım dedim. pizzanın normal fiyatı 56.99 iken 29.13 tl oluyor. bunların yollayacağı büyük boy pizza da orta boydan farksızdır eminim. aklımızla oynuyorlar. almayın aldırmayın.
hesabın var mı? giriş yap