• çok sevdiğim bir adam, göğsündeki dikiş izini kapatmak maksadıyla vücudunu coverlamıştı. dövmeyle o gün tanışmıştım. kalbi yoktu, kalbini yerinden çıkarmak zorunda kalmışlardı ve sanırım bu duruma biraz gücenmiş olacak ki kalbinin olması gerektiği yere bir kalp kazıtmıştı. akıllara zarar derecede yakışıklı bir adamdı daha da kötüsü bunun gayet farkındaydı da. yara izlerini ilk gördüğümde dehşetle bakmıştım muhtemelen ki “çok kadının kalbini kırdım olacağı buydu” demiş bir de pişkin pişkin sırıtmıştı. gücünü mizahından alırdı. hayatı mizahtı. kendisine bir mezar yaptırmadığı için bir bankın üzerinde en sevdiği söz yazar. sanırım liv her allah’ın günü farklı çiçek koyuyor oraya yürümeye başladığı günden beri. oğlu da kendi gibi acı verici bir şekilde yakışıklı olacak. umarım ağlattığı kadınlar kalbini sökmez bir gün.
    “we are born when we die”
  • lanetlenmiş tarafı kafamı hep bulanık düşüncelere itmiştir... güzel vücuda kara lekeler ile çizim yapmak bana ve bedenime saygısızlık etmiş olurum diye yeşil ışık yaktırtıyor
  • ben de koala dövmesi yaptırmayı düşünüyorum.. her insanı simgeleyen bir canlı olduğuna inanıyorum.. o kadar üşengeç biriyim ki, bana en uygun canlı koaladır..
  • para bulunca ilk yapacağım eylemdir.

bazıları için ergenlik heyecanı olsa da ergenlikten beri değişmeyen bu isteğim bende bunun bir heyecan değil bambaşka bir ideal olduğununda kanıtıdır bu arada.

inşallah vücudumun büyük bir bölümünü kaplatcam.
  • bu aralar fazlasıyla aklıma giriyor bu düşünce fakat ne yaptıracağımı bilmiyorum. bir de yaptırınca sürekli yaptırma isteği oluyormuş birçok kişiden böyle duydum. önünü alamazsam tehlikeli.
  • şu an yaptırdığım eylem... evet çok boşum.
    (bkz: dövme yaptıranların genelde boş insanlar olması)
  • bir dövmecinin sosyal medya hesabında “mezara götürebileceğiniz tek aksesuar dövmenizdir.” cümlesini okuduğumda aydınlanma yaşayıp ben de yaptırmalıyım diyerek destek verdiğim hede. zaten yakında dövmesiz olmak marjinal karşılanacak dediğiniz gibi.

ama işin acı ya da pişmanlık kısmını değerlendirerek bir türlü cesaret edemiyorum. ne istediğini bilmeden sırf dövme sahibi olmak için o koltukta teslim olanları da anlamıyorum. bu çok özel bir işlem zira.

bu özel işlemi sanata dönüştüren eva karabudak gibi insanlara bayılıyorum ve sanırım ben de bu yaz dövmeliler kulübüne dahil oluyorum *
  • birkaç gün önce, çok uzun zamandır yaptırmayı düşündüğüm ve doğru zamanı beklediğim dört dövmeden iki tanesini yaptırdım yetmedi bir tane daha yaptırdım ve bir tanesini de bir nebze düzelttirdim çok mutluyum sözlük.
  • kesinlikle bağımlılık yapıyor, bir tane daha, bir tane daha derken...
  • az önce (bkz: edainanırstudio) 'ın elleri ile hazırlanan iki adet, gözlerimden kalp çıkmasına sebep olan faaliyetler bütünüdür. acı eşiği minimumun da altında olan bir insan olarak, tktx anestezi kremi ile sıfırın da altında acı duydum. isteğiniz var ise acı sebebi ile asla ertelenmemesi gereken iştir kendisi.
hesabın var mı? giriş yap