• doktor, randevusu olan saatte iste olmadigi icin 1,5 saat bekleten ve ayni sey bikac kere gerceklestikten sonra yeterince ciddi olmadigi hissi uyanan kurum
    ayni zamanda teshisleri de cok yerinde degil, ilk teshis sonrasi alinan numaralar asla goze uymuyor ve mutlaka tekrar muayene olmaniz vs. gerekiyor
  • isminin bülent ersoy tarafından konulduğunu düşünüyorum.
    (bkz: dünya seksi)
  • randevulu olduğunuz halde çok bekletildiğiniz hastane. ya da ben çöldeki bahtsız bedeviyim
  • insanların gözünü çıkara çıkara reklam yapan bir hastane.
    işe giderken bindiğim servisin koltuğunda bile reklamları var.
    kafamı çevirdiğim bilboardlarda da.
    gözümü yoruyorlar.
  • 1.levent,etiler ve feneryolu'ndan sonra simdi de atakoy'de kurulacak olan goz hastanesi..levent subesinin telefonu 281 11 11'dir..
  • fenerbahce nin gobek deliginde kocaman bir binada cok yakinda faliyete gececek olan goz tedavisi tekel i.
  • kimsenin memnun olmadığı ama benim şansıma idealist ve iyi bir göz doktoruna(bkz: ayhan pulur) denk geldiğim, gözlerimin kurtarıldığı hastane
  • sahil yolunda bulunan ataköy şubesi 30 milyon $ a yapılmış olup dünyanın en büyük göz hastanesidir.
  • emekli sandigi vs. kurumlardan sevkli olarak gelen tum hastalari levent subesine yonlendirip, burayi bir cesit ssk hastanesine donusturmus olmasiyla ve bu durumdan hic memnun olmayan calisanlariyla insani sinir eden hastane.
  • 20.02.2005 tarihli hürriyet gazetesindeki manşet içeriği:

"bir pazar günü yardımcılarımdan biri aradı ve 'bitlis'te helikoptere binerken, başbakanın (mr. tayyip) gözüne yerden kalkan bir cisim battı' dedi. uçakla geldiler. hocamız mikroskopla başbakan'ın gözünden siyah bir cisim çıkardı. tayyip bey'in yüzü yeniden güldü."
    (gazeteye bir, sana iki! daha ne diyebilirimki...)
hesabın var mı? giriş yap