• inanç bilgisini değiştirmeye izin vermek bir fişleme yöntemidir. inanç, bir kişinin kendisinin bileceği, kendi içinde biten bir iştir ve bu yüzden devlet işleri ile alakası olamaz.

gerçekten inançlara saygılı bir devlet, inanç bilgisini tamamen kaldırır, herkesin inancını kendine bırakır.

yarın öbür gün ateistler, hıristiyanlar, museviler işlerinden çıkarılmaya, işe alınmamaya, üniversite okuması engellenmeye başlandığında görürüm sizi.

daha önce oldu, yine olacaktır. kişiler ve gruplar değişir, fişleme hep aynıdır.
  • nesi yararlı anlamadım sözlükçüler çıldırmış. 21.yy’da hala insanların kimliklerinde din hanesinin bulunması korkunç bir şey.
  • merak edenler için görseller,

başvuru adımı 1
    başvuru adımı 2

din hanesini değiştirmek isteyenler için güzel bir hizmet.

edit: "din bilgilerimi değiştirmek istiyorum" seçeneğini tıkladığınız zaman, açılan kutucuğa istediğiniz kelimeyi yazabiliyorsunuz. ben "test" yazdım deneme amaçlı. "din bilgimin boş bırakılmasını / silinmesini istiyorum." derseniz sonraki adıma geçiyor.
  • an itibariyle jedi olarak kayıt yaptırdım.ayağınızı denk alın.
  • ulan ben daha hanıma söyleyemiyorum dinsiz olduğumu, devlete nasıl söyleyeyim.
    her bayram babasıyla namaza gönderiyor beni sevinçle.
  • adolf hitler bunu begendi.
  • yaklaşık 8 sene önce sildirmiştim ben. başıma hiç bir şey de gelmedi. ne fişlendim, ne de kamu işlerim aksadı. varsa niyetiniz hiç korkmadan yapın.
  • 5 sayfada 10 defa yazılmış. 11. de benden;

(bkz: fişleme)
  • insanların dinine göre artış hızına mı bakılacak yoksa ne işe yarayacak anlamış değilim??
  • dinini değiştirsen ne olacak?

türk olduğun için her yerde eskisi gibi aynı muameleyi göreceksin.

müslüman ve türk isen sana her şeyi zorlaştırırlar.
    müslüman değil ve türk isen yine sana her şeyi zorlaştırırlar.
    bu zamana kadar bu hep böyleydi ve malesef böyle devam edecek.

ek olarak, müslümanlık ve türklük sana verilen bir ayrıcalıktır. değerini bil.
hesabın var mı? giriş yap