• gazeteci burcu uğur'un iddiasına göre,

meral akşener, ekrem imamoğlu'na cb'lik için "hazırlan" dediği, kılıçdaroğlu'nun bilgisi dahilinde olduğu; imamoğlu'nun ekonomi, siyaset bilimcilerden oluşan bir ekip kurduğu ve hazırlıklara başladığı;
    -akşener'in bu adımının nedeninin ise, kılıçdaroğlu'na alevi olduğundan dolayı sağ seçmenin oy vermeyeceği konuşuluyor.

valla doğru bilgi mi bilmem ama sayın imamoğlu aday olursa çok ama çok çetin bir seçim olur. istanbul seçimlerinde imamoğlu'nun oylara ve sandığa sahip çıkış şekli beni çok cesaretlendirmekle kalmamış istanbul'u alarakta bir umut olmuştu...
    en azından k.k adaylığının önüne geçerek imamoğlu'nun hem merkez sağ hem de merkez sol oylarını tek çatı altında toplayacağını düşünüyorum. umarım gerçek olur.
    evet mansur yavaş harika bir aday ama kabul edelim ki artık bu ülke de sadece sağ oyları ile iktidar olmak imkânsız. kabul edin yada etmeyin bu ülkede en az 7-8 milyon hdp tabanlı bir oy var !

link : https://twitter.com/…?t=q5aumfhhc43myen5a68oow&s=19
  • söylentisi bile adrenalin yaratır bazı bünyelerde.

ayrıca korkmasın arkasında milyonlarca insan var.

edit : - de ayrı değilmiş düzeltildi.
  • dur bende uzerime rahat birsey giyip geleyim.

ulkenin muhalefeti iste bu.
  • başkanımın zaten hazırım diye cevap verdiğine emin olduğum talimattır.
  • doğru mudur yanlış mıdır bilmem ama bildiğim bir şey varsa, böyle bir haber alacak olsanız onu ilk kez 4000 takipçili bir twitter hesabından almazsınız.
  • birisi imamoğlu'nun kulağına bişeyler fısıldadı diye hissediyordum 1 aydır. malumun ilamı olmuş.
  • ben artık karadenizli müteahhit istemiyorum kardeş başka bir müteahhit aday olsun.
  • ekrem dedikodusu bile sarayı sarayı darmadağın etmeye yetiyor
  • eğer bu talimat olayı gerçekse akşener'e helal olsun. bir kere de kılıçdarı deneyin yauv diyen aklı eksik dedenin hırsları için uçurumdan aşağı atlamaya niyetimiz yok.
hesabın var mı? giriş yap