• gelmiş geçmiş en karizmatik spor otomobillerden biridir. estoril mavi ya da dakar sarısı renginde olanların havasından geçilmez. ne yazıkki düzgün olanları çok nadir kaldı. onlar da fahiş fiyata satılıyor.

https://www.google.com.tr/…bmahusmzokhremdc4qsaqigg
  • bir e46 m3 değildir.
  • bir kerede olsa yıkık bir e36 m3 kullanmış biri olarak çok tehlikeli bulduğum alet...düzgün bi m3 ne olur düşünemiyorum....
  • elektroniğin mekanikle mükemmel uyumu; tam kıvamında, tam olması gerektiği kadar...

estetiğin konforlu, performansın güvenli olabileceğinin kanıtını isteyenlere yapmış bmw bu aracı.. 3200 cc’den 321 hp alınan bir motor, %50-50 denge dağılımı, içinde elektrikli ısıtmalı koltuğu, fabrika çıkışı subwooferlı müzik sistemi...

çıktığı yıllara nazaran teknoloji de gelişti, algımız da.. ilk çıktığı zaman selefi e30’dan büyük kasası ne kadar da devasa gelmişti. halbuki şu an ölçüleri nedeniyle m4 ile değil de m2 ile karşılaştırılıyor. yeni neslin en ufağı yani.. artık o atmosferik tadı da yok, haram beygirlerin havada uçuştuğu küçük hacimli turbo beslemeliler sardı her yanı... belki de o yüzden bu kadar özel...

oğluma bırakabileceğim bir örneğini saklıyorum yıllardır.. keşke daha önce alabilseymişim keşke o kilometreleri hep ben yapabilseymişim dedirtiyor.. yılların tatlandırdığı şarap gibi her geçen gün daha da kıymetleniyor..
hesabın var mı? giriş yap