• uzunca bir süre hikayelerini dinlediğim, bir süre varlığı ile yokluğu arasında şüpheye düştüğüm büyük insan. gün oldu, tanışmak nasip oldu, gerçekten varmış dedim.
  • o kollarını kaldırdığı zaman kanatları açılır, size sarıldığında kanatları üzerinizde görünmez bir zırh oluşturur.
    muhabbet ettiğinde zihninize frenklerin (gavurların) zehirlerine karşı aşılar birer birer enjekte olur.. sohbetin sonunda cümleler hayati tehlike atlatırlar, o hınçla üzerinize gelen cümleleri ancak bi gülümsemeyle savuşturabilirsiniz, tabi savuşturabilirseniz..
  • hikayecilerin, “ulan şu ebukun anlattığı kadar güzel hikayeler yazabilirsek...” diye kıskandıkları hikaye yaşayıcısı ve anlatıcısı...
  • "var ol! nur ol! nurcu ol!" diyerek beni benden alan.
  • daha yeni tanıştığı bir kişiye sigara ikram edip "içmezsen şerefsizsin" dediği anlatılır.
  • yeni tanıştığı kişilerin gömlek cebine sigarasının külünü bıraktığı söylenir.
  • uzun uzun gecelerin ve kallavi muhabbetlerin adamı.
  • nev-i şahsına münhasır, süper adam. facebook sayfasını bir fikir klubü gibi kullanıyor, ferdi tayfur'u çok seviyor.

nalıncı keseri gibi bir tarafa yontmuyor. müslümanların liberal camia ile olan ilişkisine "taraf giren eve melaike girmez" diyerek ayarı vermişti. şimdi de ülkücülere, "oğlum aklını başınıza alın, ulusalcı olmayın, ülkücü kalın" demiş. yazısını da şöyle bitirmiş;

"bu yeni sağlıksız kimlik inşası ülkücü hareket’e zarar veriyor, milletimize iyi gelmiyor, bu kardeşinizi de üzüyor."

samimiyetine güvenen, ülkücü harekete gelecek zararın ebuk'u üzeceğine emin olan bir ülkücü olarak, eyvallah patron diyorum.

facebook kullananlar kendisinin sayfasından gündemini takip edebilirler.
  • ankara'nın en samimi adamı. aksi iddia ile gelenin alnını karışlarım.
  • turkiye muslumanlarinda sikca gorulen, muslumanlik ile "siyasi yelpaze yuzunden yaninda yer almak zorunda oldugu adama tapicilik" dislileri arasinda kaldigini gormemle beni bir kez daha ruyadan uyandirmistir.

islamcilarin entellektuelleri bile oturup sizin derdinizi filan dinleyecek degiller, sadece pozisyon telasi, aman sirtimiz yere gelmesin hamaseti:

"arkadaş listemde olur ya farkında olmadan bugünlerde rahmetli muhsin yazıcıoğlu hakkında ileri geri konuşan sözde "islamcı" tipler vardır. benim listemden analarının köyüne mi gidiyorlar, ebelerinin kasabalarına mı... defolup gitsinler marjinal yaratıklar."

umarim yazicioglu'yla hasr olunur duamiza gocunmaz sanirim.
    kisi sevdigi ile beraberdir.

edit: facebook'daki profili ve yorumculari kesinlikle takip edilip, camia'nin seviyesi hakkinda fikir edinilmelidir.
hesabın var mı? giriş yap