şükela:  tümü | bugün
  • uzunca bir süre hikayelerini dinlediğim, bir süre varlığı ile yokluğu arasında şüpheye düştüğüm büyük insan. gün oldu, tanışmak nasip oldu, gerçekten varmış dedim.
  • a.k.a. ebuk
    röportajlarındaki samimi diliyle pek çok zaman okuyucuyu sohbetin içine çekmeyi rahatlıkla becerebilen gazeteci ağabeyimiz
  • bu gece 21,30'da ülke tv'de olacak üstad. sadık battal'ın konuğu. tahta köprü programına çıkacak..
  • teke tek mücadelede iki tane israil askerini o gemiden denize atabilecekken; kalleşçe saldıranlar karşısında sadece gülmüştür üstadım diye tahmin ediyorum.
  • (bkz: kahraman)
  • o kollarını kaldırdığı zaman kanatları açılır, size sarıldığında kanatları üzerinizde görünmez bir zırh oluşturur.
    muhabbet ettiğinde zihninize frenklerin (gavurların) zehirlerine karşı aşılar birer birer enjekte olur.. sohbetin sonunda cümleler hayati tehlike atlatırlar, o hınçla üzerinize gelen cümleleri ancak bi gülümsemeyle savuşturabilirsiniz, tabi savuşturabilirseniz..
  • hikayecilerin, “ulan şu ebukun anlattığı kadar güzel hikayeler yazabilirsek...” diye kıskandıkları hikaye yaşayıcısı ve anlatıcısı...
  • bugün istanbul'da.
    (bkz: #21048868)
  • "var ol! nur ol! nurcu ol!" diyerek beni benden alan.
  • daha yeni tanıştığı bir kişiye sigara ikram edip "içmezsen şerefsizsin" dediği anlatılır.