• yıldırım beyazıt üniversitesi tıp fakültesi öğrencileri, kronik hastalığı olan çocukların dileklerini gerçekleştirdikleri leyladansonra isimli projenin bir parçası olarak ziyaretler gerçekleştiriyormuş.

bu ziyaretler sırasında tanıştıkları çocuklardan biri olan edanur’un da en büyük dileği, şarkılarını hayranlıkla dinlediği hadise ile tanışmakmış. diğer çocukların dilekleri gerçekleştirilse de bu dilek çok uzun zamandır bekliyormuş.

hadi arkadaşlar, hepimiz en azından up’lasak da hadise’ye sesimizi duyursak! bu güzel çocuğumuzun dileğini gerçekleştirmesine yardımcı olalım.

[http://www.leyladansonra.com/…azit/edanur-5611.html

edit: bazı kişiler neden ekşi sözlük’te böyle bir kampanya yaptığımızı, neden diğer sosyal medyalarda yapmadığımızı sormuşlar. bizler leyladansonra olarak diğer sosyal medya platformlarında da etkinlik yaptık fakat bir türlü hadise’ye ulaşamadık. bir de ekşi sözlük’te paylaşıp burada şansımızı denemek istedik. umarız hadise’nin bu başlıktan haberi olur ve çocuğumuzu mutlu eder.
  • kayıtsız kalınmamalı. zaten hadise hanım görünce gerekeni yapacağına eminim.
  • hadise paracı olduğundan gelmez.. belki sosyal medyada çok yankılanırsa mecburiyetten....
  • hadisenin çocukları çok sevdiğini düşünüyorum. kesinlikle eda nuru sevindirmek için programı hazırlamıştır. hadi hadise geç olmadan güldür yüzümüzü. bu ülkede güzele dair zaten az şey var. biri neden sen olmayasın.
  • up ulannn dedigim dilek.
  • umuyorum minik eda'nın dileği gerçekleşir yakın zamanda.

sanatçıların toplumla iç içe olması gerektiğine inanan biri olarak bu dilek gerçekleşsin istiyorum
  • hadise'nin bu duruma kayıtsız kalmayacağını düşünüyorum. menajerine bu başlık iletilir ise daha da etkili sonuçlar alınacaktır. edanur'in dileği gerçek olacaktır.
  • gundemde hatta en ustte olmasi gereken dilektir.
  • haydi arkadaşlar bir el atalım
hesabın var mı? giriş yap