• türk filmlerinde, konağın temizlikçisine tecavüz eden zengin oğlan tipi var.

onun dışında iyi popçu.

edit: altın kolyesi yüzünden böyle bir algı oluşuyor olabilir.
  • şu anki hallerini murat boz'un "aşkı bulamam ben" zamanındaki hallerine benzettiğim popçu. umarım sonu benzemez.

dans etmeyi ne olur bırakmasın, dans eden türk erkeğine ihtiyacımız var. bak yalvarıyorum, dudak klibindeki dansları sayesinde 3. köprüye bile ısındım.
  • kendisi de benim ol şarkısı da inanılmaz güzel, bir kez duyunca gaza geliyorum 2-3 güm dilimden düşmüyor. ama ekşi sözlük beğendiğine göre çocuğun geleceği pek parlak değil.
  • böyle adamları sarıp saklamak lazım. herkesin cool olduğunu düşünüp ışid militanı gibi sakallı dolaştığı şu günlerde sakalsız da yakışıklı olunabildiğinin en büyük ispatlarından biri.
  • su hayatta karizmadan daha karizmatik bi'sey varsa o da suphesiz karizmatik oldugunun farkinda oldugunu abartmadan hissettirmektir.
    bu tatlis cocugun bendeki karsiligi tam da boyle bi'seydir. umarim yanina yanina al beni yanina dedigi kisiler kendisine cok cok yakisacak cinstendir.
    bugun de sayesinde ergen entrysi girdik cok sukur ama n'apalim beslenir ki bu!
    bam bam bam :)
  • annemle bu tarz benim izlerken keşfettiğim şarkıcı. yakında patlar.
  • ben bu elemandan cok fena gay vibelari aliyorum.
  • yeni çıkan yeni yetme şarkıcılık hevesi olan milyonlarca gencimiz arasında benim kalbimi ilk çalan şukelamsı şarkıcı adayımız bence bu oğlan alır yürür gider ilk çıkış parçasının kalitesini çizgisini hiç bozmaz ise cidden akıllarda kalır gönüllere taht kurup kral olur.hadi çocuk yolun açık olsun ben onay verdim.
  • dudak şarkısı ile beni kazanmis yeni yetenek.
  • ne zaman bir yere otursak, tv'de bu. kitleniveriyorum ekrana.

şarkılarını oturup dinlemem ama o dans etsin, ben izlerim. yumurta gibi çocuk, maşallah hahaha
hesabın var mı? giriş yap