• bildiğim kadarıyla bir anti-depresan. reboxetine ihtiva ediyor.
  • 4 mg lik tabletler halinde piyasa sürülen ilaç, depresyonun akut tedavisinde ve başlangıç tedavisine yanıt vermiş hastalarda klinik iyileşmenin devamını sağlamada endikedir.
    türkçe olarak açılamaya çalışırsak uçmuş abilerim ve ablalarım için birebirdir.
    detay vermek gerekirse 13 eylül 2001 tarihinde saat öğlen oniki de ruhsat almıştır. 110/83 ruhsat nosuna sahip bu ürün italya da üretilmektedir.

çocukların ulaşamayacağı yerlerde ve ambalajında saklamanız şiddetle tavsiye olunur.
  • (bkz: reboksetin)
  • bazı bünyelerde kabızlık, prostatta büyümeye bağlı olarak idrar retansiyonu ve garip gece rüyaları görülmesi gibi yan etkilere sahip, genellikle klinik depresyon tedavisine yanıt vermiş ve hastalığın sonraki evrelerindeki yetişkinlerde kullanılan nor adrenalin geri alım inhibitörü.
  • prostatta yarattigi buyume yuzunden buyuk tuvalet esnasinda bosalmaya sebep olabilmek gibi garip bir yan etkiye sahip ilac. hafif dikkat bozuklugu ve ilk tedaviye yanit vermis depresyon hastalarinda kullanilir, ama bence etkililigi tartisilir.
  • pfizer'in bir depresyon ilacı.
  • yan etkilerini tolere edebilen hastalar da mucize bir ilaç. hatta kilo verdirme en sevilen yan etkisidir.
    ağızda kuruluk, baş dönmesi en sık görülen yan etkiler. hayatı çekilmez yapar. ilaç unutulduğunda beyinde patlama hissi oluşturur... düzenli kullanımı şart.
    işe yarıyor mu hem de nasıl.. özgüven aşılıyor resmen hastaya..
  • etki mekanizmasi size yeni dertler verip asil sikayetlerinizi unutturmasidir. son klinik calismalarda placeboya ustun olmadigi kanitlanmistir. ozellikle erkek hastalar icin tercih edilmeyesi ilactir.
  • bu ilacı 5 aydır kullanıyorum. sağolsun alerjik deri döküntüsü ve alt damağımda saçma sapan bir yerde bir adet fazladan bir diş kazandırdı bana. bana olumlu bir etkisinin olduğunu da düşünmüyorum. ilacı aldığım ilk güne göre iyiyim ama bunun nedeninin ilaç değil, zaman ve spor olduğunu düşünüyorum. son dört hapı da içip bırakma kararı aldım bugün.
  • beni bugün hastanelik eden ilaç. yan etkisi oldukça fazla ve ağır. baş dönmesi, dengesizlik, ağız kuruluğu, huzursuzluk, titreme, kalp çarpıntısı ben de görülen yan etkileri idi.
hesabın var mı? giriş yap