• seni rahatsız eden şey ülkede birilerini on yedi yıl iktidar yapıyorsa bi zahmet sus.
  • ibadetin gizli ya da aleni reklamı olmaz dedirten paylaşımdır.

bu adama her kim bu yüzden oy verdiyse de onda terliksi hayvan kadar beyin yok demektir.

ben de kendisine oy verdim ama namaz kılması, oruç tutması, cihad etmesi, kafa kesmesi, cariye alması, azil yapması, cariyeleri köle pazarında satması falan zerre kadar umrumda değil.
  • ak partinin din sömürüsü yanında bir hiçtir. sömürüyse de ben buna karışmıyorum. önce ülkeyi, cuma namazına gidenlere oy atanların oylarını alarak düzlüğe çıkaralım. sonra dini siyasetten uzaklaştırırız. ilk başta uzaklaştırmaya kalınca din düşmanı gözüküyorsun.
  • bunu kabul edebilenlerden birisi "cumadan sonra" demenin izahını anlatsın. yalnızca "ankara'da esnafı ziyaret ettim" neden yazmıyor.

sünnî-devleti öyle bir benimsenmiş ki laik denilen kesim bile kabullenebiliyor.
  • ulan her boku da "x partisinin yaptığı yanında bir hiçtir." gibi savunmayın artık. dileyen geçmiş entry'lerime bakabilir 7 cetten göbekten halk partili atatürkçüyüz. ama arkadaş akpartililer'den hiçbir farkınız kalmamak üzere.

paylaşılan fotoğraflarda cuma namazıyla ilgili bir kare yok, cami veya cemaat görüntüsü yokken imamoğlu'nun cuma namazı ifadesini açıklama kısmına eklemesinin ne anlamı var? yeter be kardeşim, harbiden fanatiklikte sınırınız yok. yanlışları yarıştırma durumuna mı geçiyoruz noluyor artık? neyi savunuyoruz???

biz değil miyiz yıllarca ibadeti şova dönüştürüp kitlelerin gözünün içine sokanlardan en çok dert yanan? ne gerek var o ifadeye???
  • akpnin oyuncaklarini elinden almaya devam ediyor baskan. yuru be ekrem abi aynen boyle devam.
  • rahatsız edecek birşey göremedim.
  • paşam rahatsız olmuş. oyyy paşam rahatsız mı oldun çeeen ahahahah
  • yapsın yapsın sıkıntı yok. biraz oraya biraz buraya, gayet normal hareketler bunlar. istanbul'u yönetmeye odaklanıp teşekkür turlarına son vermesini de dört gözle bekliyorum. havaya girmeden beş yıl istanbul'u yönetmesi lazım. ondan sonra olur yine ne olacaksa
  • ulan amına koyduğumun yerinde cuma namazına gidiyorum demek bile bazılarını rahatsız ediyor. ne boş ne rezil insanlarsınız siz be !

siktirin gidin din nefretinizi başka yerde kusun.
hesabın var mı? giriş yap