şükela:  tümü | bugün
  • her taşın altından gerekli/gereksiz çıkan her konu hakkında bir fikri olduğunu sanan ama aslında varolmayan popi olma yoluna baş koymuş gereksiz bir yazar.

sözlüğü elinden alın, canına kıyacak kadar gereksizdir. allah ukrayna doğumlu annesine ve babasına sabır versin. çok yazık.

kendini bilmeyen bir arkadaş, hadsiz davranışlar içerisinde. böyle bir entry girdim ve her gelen şukulmış çünkü böyle biri. bu gereksiz arkadaşımızda sanıyor ki badilerime şukulattım. değer mi be senin için. tekrar ediyorum tek yaşam umudu sözlük olan bu arkadaşı asla uçurmayın. anasına da yazık bunada.

edit: kötü günümüzde yanımızda olmuştur, kırdıysam özür dilerim.
  • sözlükte iftira rezaleti'nin mağdurlarından olan, sözlüğü daha iyi bir yer yapmak için uğraşan yazar.
  • annesi hakkında çok hoş mesajlar atılan şahıs.
  • psikolojik yardım alması gereken yazar. gereksiz. yazık. annesine babasına üzülüyorum.
  • kendi düşüncelerini yazdığı için kendi düşüncesi olmayanlar tarafından anlasılması beklenmeyen yazar. uzun uzun ansiklopedik copy-paste yapmaktansa bir bkz ile kahkaha attırır. zeki adamdır, cahillere hedeftir.
  • vatansever bir çucuk.

yani iyi insan.
  • gülmeye derinden ihtiyac duydugumuz şu günlerde #63597573 entrysi ile günümü aydınlatmış yazar.
  • pirinç tanesi büyüklüğündeki beyninden ürettiği pis düşünceleri etrafa bırakan çomar.
    başlıklarını da kendisini de engelledim o zift fikirlerini ben görmeyeceğim siz de engelleyin kaybınız olmaz aksine kazancınız olur bunun bünye de beyin de yanmış aq.
  • arada, denk geldikçe gülüyorum yazdıklarına. komikli biri.
  • iq seviyesi rakamları toplamı 5'i geçmeyen iki basamaklı en küçük tek sayı olan yazar.