• sabitlenmiş entry
    ekşi şeyler ile ilgili geri bildirimleriniz ve içerik önerileriniz için bize ulaşmak isterseniz mesaj kutumuzu yeşillendirebilirsiniz.
  • 1140 entry daha
    • moderatör arkadaşlara nasıl ulaşabileceğimi gerçekten çok merak ettiğim başlık. kaç kere yazmama rağmen tarafıma hiçbir geri dönüt sağlanmadı, olay yanlış anlaşılsın veya sorun olsun istemediğim için buraya yazmayı da uygun görmedim ama artık biraz mecbur kaldım.

problem 1: bologna ile modena arasında gerçekleşen tuhaf çatışma: kova savaşı diye bir yazı hazırladım, fakat yanlış yazdığım tek bir cümle olayın yanlış anlaşılmasına sebebiyet vermekte, dolayısıyla yazı paylaşılır paylaşılmaz hemen mesaj atıp;

''bologna askerlerinin geri dönerken modena kentinin yüzyıllardır sembolü olduğu rivayet edilen bir meşe kovasını çalması sebebiyle yıllar içinde çeşitli erozyonlara ve yanlış anlatımlara uğradı'' şeklindeki kısmın aslında aşağıda yazılan gibi olması gerektiğini açıkladım ama geri dönüt yapılmadı.

''modena askerlerinin geri dönerken bologna kentinin yüzyıllardır sembolü olduğu rivayet edilen bir meşe kovasını çalması sebebiyle yıllar içinde çeşitli erozyonlara ve yanlış anlatımlara uğradı.''

problem 2: ben internette gezinirken ''boston pekmez seli'' isimli ilginç bir olaya denk geldim ve bunu okuduğumda amerika tarihindeki en ilginç hukuk mücadelelerinden birine dönüştüğünü fark ederek hemen kaleme aldım. yazı da ertesi gün ekşi şeylere alınmış, iyi güzel ama 2 gün sonra bir baktım ki zaten bu olayın bu yönünü anlatan bir yazı başka bir yazar tarafından hazırlanmış, ikimizde farklı başlıklara yazmışız ve bu nedenle mod ekibi gözden kaçırmış, dolayısıyla benim içeriğin silinmesi gerekli şeklinde durumu açıklayarak diğer yazının linkini ekleyip gönderdim ama tarafıma yine yanıt gelmedi.

12 mart 2024 temalı boston pekmez seli yazım
      ilgili yazarın 31 mart 2020 temalı boston pekmez seli yazısı

çözüm: bence alınan içerikler üzerinde düzenleme yapma yetkisi gibi bir oluşum çok hoş olurdu!
    hesabın var mı? giriş yap