• günden güne kalitesi düşen internet sitesi.

şimdi arkadaşlar bu sol frame'de sporla ilgili başlıkları görmek istiyorum ama futbol ile alakalı hiç bi şey görmek istemiyorum. böyle bi ayarı var mıdır bu sitenin? bi süre boyunca maç başlıklarını tıklayıp başlığı açanı engelledim başlıklarını da engelledim. bi süre rahatladım ama lig başladı bu başlıklar da sürekli artmaya başladı. bazen konu ile alakasız bi adamı futbolcu sanıp açmıyorum bi şeyler kaçırıyorum. ya da tam tersi oluyor. neyse anladınız siz beni. ara sıra da başlığı engellediğim halde sol frame'de görünmeye devam ediyor. bu işleri nasıl çözeriz acaba?
  • futbol ligleri başlayınca birden bire varsak kıraathanesi seviyesine bürünen platform. survivor da başladığında kalite nirvana oluyor.

tamam polo, kriket, curling vs. izleyelim demiyorum ama insaf yahu, londra'da müthiş bir atletizm şampiyonası oldu tık yok neredeyse ama beşiktaşın -maçı değil dikkat-
    penaltısı 230 entry sahibi, pes (hayır, oyun olan değil) !!!

edit: ilk sığırımız da geldi alta ;). adam sherlock tabi, bak çözmüş beni, halbuki gökten tam da meme yağıyordu, ama kesilecek şimdi, tüh.

ben ne diyorum bu ne anlıyor, yazık.
  • objektif bilgilerin paylaşıldığı; subjektif fikirlerin, deneyimlerin çarpıştırıldığı er-eril meydanı, aramaya inananların dev bilgi çöplüğü. ne aradığını bilmeyen, bulduğunu anlayamaz. aristoteles
  • her başlığa girildiğinde şöyle en beğenilen, en çok favorilenen entryleri görme butonu konulsa tadından yenmez zira onca sayfa içinde o kadar değerli ve emek harcanmış entryler var ki bazen gözden kaçabiliyor
  • eski özelliğinin pek kalmadığı, sözlükten öte bir forum sitesine dönüşmüş hede.

ulan zamanında benim burada başka bir hesabım saçma sapan nedenlerle kapatıldı. önceki uyarıları tam olarak hatırlamıyorum ama atılmama neden olan son uyarı şuydu:
    ilk alınan kaset diye bir başlık vardı ben de garage inc. diye entry girdim. sonra bir baktım çat! sözlükten uçuruldunuz. niye çünkü ilk kaset alanlar arasında daha önce garage inc. yazan olmuş. vay amına koyim! nasıl olur da aynı kaseti ben de alırım. aldıysam da yazmayacağım niye çünkü o entry daha önce girilmiş. uyarıya bak.
    her şeyi geçtim şimdi her yerde kullandığım o nikle hesap alamıyorum. başka bir çaylak arkadaş o arada almış.

şimdi bakıyorum her başlıkta sikko sikko entryler, bilgiden, haberden, tanımdan uzak girdiler. komiklikten çok daha uzak komiklikler. ulan adamı eski entrylerine bakıyorum adam bir yıldır zaten böyle takılıyor sözlükte, adama dokunan yok.
    eğer sözlük bu hale gelecektiyse neden zamanında benim hesabımı sikindirik nedenlerle kapattınız? hadi benim hesabımı kapattınız, sözlük şimdi niye bul halde?

eminim şu anda çaylak listesinde onlarca kaliteli yazar sırada beklemektedir. sözlük formatından bir haber hadi onu da geçtim girdiği entryler bir sike derman olmayan yazarları uçurun yerine okuduğunda bilgi alabileceğin -hani kutsal bilgi kaynağı ya(!)- bir şeyler öğrenebileceğin yazarları alın ki sözlük eski kalitesine dönebilsin. ha umudum var mı, zerre yok.
  • işine gelince kurumsal, işine gelmeyince espritüel.
  • şimdilerde içinden basitlik fışkıran, bir zamanların efsane bilgi kaynağı oluşum. parlak dönemi bitmiştir ve son zamanlarını yaşamaktadır.

az önce nerede olduğunu göremediğim bir reklamın müziklerle yardırması hangi sitedeyim dedirtti (sayfanın en altında bir samsung reklamıymış). anlık refleks olarak sözlüğün azalarak bitmesini, tarihe gömülmesini temenni ettim.
  • uygulaması hala olamayan bilgi kaynağı.
  • yaa var ya zamanında burda bi adam uçururlardı, abovvv.

yok entry sözlüğün başlıktaki haliyle ilgili, yok tanım değil, yok daha önce yazılmış bu, yok gg.. ulen göndere bastıktan sonra üç kez daha bakardım noktayı unuttummu acaba diye, şindi ohhhh sabahlar olmasın, s.kimdemisim sözlük... değil misin, kimin ki ?
  • geldiğimde kendimi eski trt gibi bir yerde hissetmiştim, dedim ki "ekşi sözlük ulan burası, dikkatli olmak lazım".
    sonra bir baktım bütün millet sevişme peşine düşmüş, kadın-erkek ilişkilerini anlamaya çalışan ergenler at koşturuyor, millet işi gücü bırakıp birbiriyle uğraşıyor.
    sonra saldım.

sözlüklerin devri kapanıyor sanırım, diip veb takılmak daha mantıklı, en azından ortak ilgi alanı olan insanlarla muhatap oluruz.

işin ilginç yanı herkes o kadar sevişmeye odaklanmış ki tiksiniyorum artık.
    fuckbuddy aranıyor ilanı diye bir şey var ya yuh artık.
hesabın var mı? giriş yap