• sabitlenmiş entry
    merhaba,

ios ve android uygulamalarımızı kullanarak kesintisiz ve özgürce ekşi sözlük’e erişebilirsiniz.

ios ve android uygulamalarımızı app store ve google play store’dan indirebilirsiniz.
    • orasından burasından fırlayan reklamlar nedeniyle sildiğim uygulama. mis gibi ekşin var.
    • an itibariyle şükelaya geri dönmüş bulunmaktayım. ekşi yönetimi her işte olduğu gibi bunu da ansızın açılan reklamlar sayesinde eline yüzüne bulaştırmıştır. reklam almanıza karşı çıkmıyoruz. entry aralarındaki reklamlar rahatsız edici değil. ama benim entry okumak için girdiğim bir yerde sen bunun dışında birşey dayatamazsın. o 5 saniyelik dayattığın reklam benim vaktimden çalmaktır.
    • kendisine mesaj gönderilemeyen bir yazara mesaj göndermek istediğinizde hiçbir uyarı vermiyor. mal gibi mesaj döşüyorsunuz, gönder tuşuna basınca gitmedi. lan internet mi kesildi niye gitmedi derken, tarayıcıdan açıyorsunuz ki yazar mesajları kapatmış.
      bir başlığa girince hiçbir şekilde geri dönülememesi de cabası. sildireceksiniz zorla.
      inatla kullanmaya devam eden kafamı sikiyim.
    • bende hiçbir sorunu olmayan ve bir başlığa girince android dahi olsa sağa doğru kaydırıp hemen çıkabiliyorum
    • şu an da android uygulamasının mesajlaşma kısmında, gerçek zamanlı mesajlaşma devre dışı diye bişey yazıyor bu ne demek oluyor biri açıklasın lütfem derhal!
    • reklam mantığı insanı sözlükten soğutan cinsten. sayfa kaydırırken yanlışlıkla reklama tıklarsan otomatik olarak app store’a yönlendiriyor. herhangi bir uyarı vermeden. iki hece bir şey okuyacağız burnumuzdan geliyor arkadaş.
    • çıktığı vakitlerde telefonuma indirdiğim, bugüne kadar hatalarına, kasılmalarına, yavaşlamalarına katlandığım uygulamaydı. an itibariyle kaldırmış bulunuyorum. bunu kullanacağıma tarayıcıdan siteye ulaşıp oturum açarım daha iyi. bunca zaman boyunca herhangi bir iyileştirme güncellemesi yapılmadığına göre ekşi teknoloji'nin konuyu pek de umursamadığını varsayabiliriz.
    • ios üzerinde yeterince işlevseldir.

(bkz: ailecek severek takip ediyoruz)
    • web sitesinde bulunan 'rastgele' özelliği bulunmayan uygulama. web'de anasayfaya beğenilmiş rastgele entryler gösterilerek bir nevi keşif görevi görüyordu. uygulamaya da gelse iyi olur.
    • reklama tıklamadan başlıklarda gezinmenin zor olduğu uygulamadır.
    hesabın var mı? giriş yap