şükela:  tümü | bugün
  • sözlük fasilitelerini kolaylıkla kullanabileceğiniz mobil uygulamamız yayında.

uygulama ile birlikte yeni gelen özellikler:

- anlık mesajlaşma, anlık bildirim,
    - profil fotoğrafı ekleme,
    - facebook ve instagram entegrasyonu,
    - takip ve takipçi sayılarını görme.

android ios

uygulamanın detaylı incelemesine buradan ulaşabilirsiniz.
  • profil fotoğraflı uygulama. allahtan story ekleme özelliği koymamışlar.
  • yıllardır beklenen uygulama. sonunda geldi. umarım olması gerektiği gibi olmuştur da üçüncü parti uygulamalar kullanmak zorunda kalmayız.
  • edit: (bkz: ayranı yok içmeye tahtırevanla gider sıçmaya),

sözüne güzel bir örnek teşkil eden uygulama. serverlar yeterli kapasitede olmadığı için platform çöktü.

böyle bir uygulama gerekliydi, iyi hoş da, keşke önce gerekli alt yapı sağlansaydı.

-----------------------------------------------------------

olması gereken uygulama.
  • yıllar sonra gelen uygulama.

merak edip indirdim. profil fotoğrafı, takipçileri görebilme ve direkt mesajlaşma özellikleri içinde en fazla profil fotoğrafı ekleme dikkatimi çekti. gerçi ister eklersin ister eklemezsin sana kalmış. mesela ben eklemem, öyle artistlik peşinde değilim. ekledi.
  • sözlükçülerin instagram sayfaları gibi bir çok başlığın bitmesine neden olan uygulama.

edit: ayrıca ekşi tinder istiyoruz!*
  • rastgele modu olmayan uygulama. ne yapayım rastgele modu olmayan ekşi sözlük'ü.

ayrıca hoş geldin siberalem.
  • hemen yükleyeceğim uygulama.

uygulamayı kullanarak edit:

gayet akıcı, hoş, kaliteli bi iş olmuş. tarayıcıdan bile daha iyi. muhtelif uygulamalar kullandım ama sözlük araç gereçlerini bu kadar kolay kullanabildiğim başka uygulama olmadı. hepsinde bazı ufak dandiklikler vardı. bu güzel. kullanıcı dostu.

android 6.

edit: editi bitirip yollayınca uygulamadan attı. yine de değişiklikleri kaydetmiş.

edit 2 : evet sıkıntı var. her kaydet dediğimde kaydediyo ama uygulamadan da atıyo.

edit 3: metnin istediğim yerini seçip kopyalama yok. skandal. bunu yapamayacaksam asla kullanmam. düzeltilmeli.

edit 4: entry girerken atmıyo.

edit 5: entry silince de siliyo ama yine uygulamadan atıyo. aynı sorun.

edit 6: sildim. ikide bi atıyo. çekilmez bu böyle. tarayıcıdan girdiğim mobil site on basar buna.
  • profil fotoğrafı olmayaydı iyiydi, şimdi bu kadar aşık insanla nasıl uğraşacağım*