şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
3 entry daha
  • hava kötü dışarı çıkmayalım ya, bana geçeriz.
  • (bkz: fikirtepe)

bol su icenleri bekliyorum. numara mi özelden verebilirim
  • burdur diye soracağım,

tek mesaj gelmeyecek eminim.
  • yaş 26, kadın. yalnız yaşamanın etkisi ile tv ile konuşur oldum.
    istanbul.
    edit 1 ; beyler bi durun , bi sakin amk... erkeğim lan. hanım yazarların durumunu anlayalım dedim , demez olaydım. hemen mesaj kutumun ırzına geçtiniz lan.
    edit 2 : evet arkadaşlar istatistikleri açıklıyorum; 10 dakika 9 bey selam çakmış. bir adedi de " viski mi , bira mı ?" demiş. viski anam , viski ahajajja.
  • siktiri boktan veritabanı. burada herkes tabi erkeklerden bahsediyorum karşı cins mesaj atsa diye bekliyor. ulan bir sürü kadıköy, beşiktaş var, adam yazmış, daha niye yazıyosun, at adama mesaj görüşün, tanışın.

bundan aylar önce antalya'da olduğunu söyleyen ve bu başlığa yazan birine entrysine istinaden mesaj attım, hayır istemiyorum dedi direkt! ulan salak neden yazıyosun o zaman egosunu siktiğim! bugün canlanan başlıkta burdur yazayım ama ses çıkmaz diyen yazara cinsiyetini bile bilmeden "burdurlu musun" diye mesaj attım (o kadar ezik yazmış amk, acıdım herife, herif mi kadın mı valla bilmiyorum) sanırım erkek olduğum için yazmaya tenezül etmemiş.

bir de son olarak antalya'dan bir arkadaş balık tutarım falan demiş, ben de balık tutmayı severim, sordum nerede balık avlıyorsun diye bakalım cevap verecek mi!? millet cinsiyete göre muamele yapıyor amk.

ekleme: burdur'da yaşayan arkadaş da, balığa giden arkadaş da ve hatta bir sürü antalya'da yaşayan yazar arkadaşlar mesaj attı. şaşırdım valla.
  • kadıköy varsa yukarıdakilere mesaj atsın artık yeter.
  • 1.80 boyunda 80 kilo bir bayanım, butun halk oyunlarına hakimim.arkadas cevrem pek genis olmasa da, muhabbet etmeyi seviyorum. tanisilacak cok ilginc insanlar oldugunu dusunuyorum ve her insandan ogrenilecek birseyler. bulundugu her yerde ayarini bilen insanlarla sosyallesmek, paylasimda bulunmak guzel oldugu icin yaziyorum.
    (bkz: hakkari)
  • (bkz: böbrek.avi)
3004 entry daha