• firma sahibi bir arkadaşım kendine sekreter arıyor.

bu kişi aynı anda şirketin santralini de yönetecek fakat öyle çok fazla telefon gelen bir yer değil.

ayrıca şirketin 2 tane de üst yöneticisi var onların da vize, uçak bileti vs gibi işlerini takip edip telefonlarını falan bağlayacak.

genel olarak çok rahat bir iş ve çok da düzgün bir firma. şirket kadıköy'de.

maaş 3,000 tl + yemek. sigorta tabi ki var.
  • istanbul levent bölgesindeki plates stüdyosuna aletli plates dersi verebilecek eğitmenler arıyoruz.
    sözlük harici: a.akcay34@gmail.com
  • etiler’de brownie’siyle ünlü bir yer için stajyer aranıyor. ilgilenenler başvurabilir. link

bu tarz sayfaları tatlılara çok ilgim olduğundan takip ediyorum ve karşıma çıkıp duruyordu, ben de tam da böyle bir şey arayan birinin karşısına çıkarayım dedim. denk gelir belki kimbilir. mutlu olurum denk gelirse.
  • istanbul'daki öğrenci yurtlarımızda masaj hizmeti verecek masör ve masöze ihtiyacımız var. kız öğrenci yurdu için masöz olması şartımız var, erkek öğrenci yurdu için masör-masöz fark etmiyor. işinde tecrübeli olması şartımız var. haftada bir gün planlıyoruz. detaylar için yeşillendiriniz. yurtlar eyüp'te.

masör-masöz tanım karmaşasından kurtardığı için @taksi kime'ye teşekkürler.
  • istanbul anadolu yakasında ikamet eden elektronik tamir işlerine eli yatkın istekli, lise mezunu tercihen meslek lisesi. genç arkadaşlar arıyoruz, mesaj atabilirsiniz...
  • ankara'da ikamet eden senior java developer'lar varsa benimle iletişime geçebilirler.

scrum metadolojisi uygulanan projede daha önce çalışmış (zaten artık herkes bunu karşılıyordur),
    spring framework'e hakim,
    java bean'ler ile iş yapmış,
    java fx'de az çok bilgi sahibi,
    savunma sanayi projelerinde tecrübe sahibi,
    icd dokümanı nedir, stanag nedir bilen ve önüne bunlar geldiğinde anlayabilecek yetkide olmak beklentilerim arasındadır. son maddenin olması zorunlu değil tabi ama bilse hoş olur.
  • sözlük merhaba,

ben kendim için değilde lise mezunu kardeşim için istanbul tercihen anadolu yakasında iş bakıyorum. bir el atsanız süper olacak. kendisi garentada araç teslimat görevlisi olarak çalışıyordui garenta devretti ( daha doğrusu çelik motor) yerine alan şirket ise bir oto galeri oldu admalar bayağı kendisine küfür ettiğinde bile morali bozulmayacak çalışan arıyormuş açık açık söylemişler o sebeple kardeşin işi malesef bitti orda varsa uygun birşeyler çok güzel olur. ben kendisine kefilim çok çalışkan poizitif ve dürüst bir çocuktur 91 doğumlu askerlik sorunu yok
  • 1 lisans (is uzmanligi) 1 onlisans (elektronik haberlesme) diplomam var birlesik kralik (uk)vatandasiyim kalici olarak istanbula yerlesiyorum uygun tekliflere acigim.
  • kızkardeşim e-devlet'ten ürün takip sistemi ütskaydı ve takibini yapıyor arkadaşlar. ihtiyacınız varsa sözlük body olarak firmanızın kaydını uygun fiyata girmesini sağlayabilirim.
  • ankara'da öğrenciyim acil olarak parttime iş arıyorum.
hesabın var mı? giriş yap