• ankara - 60 evler civarı - dayak.

çok pis vuruyor vicdansızlar. 10-kişi 20 kişi dalıyorlar. gören geliyor, gören geliyor.

edit: başlık başıma kalmış iyi mi?
  • bursa - iznik dolmuş durakları - kokoreç

amca kokoreçin bokunu fazla kaçırmış, iki gün ağzınızdan bok tadı gitmiyor. şunu bir kararında koymayı öğrenemediler gitti.
  • donas. donas yenmez.
  • ankara panora numnum'da hamburger yenmez arkadaş diye katkıda bulunduğum. siz siz olun söylemeyin orda hamburger cheeseburger falan. bana mı denk geldi bilmem de bildiğin bayat uno hamburger ekmeğinin içinde tatsız tuzsuz bir kıyma topu, patatesler desen aynı şekilde.

servisi iyi, garsonu kibar falan oranın hakkını verelim. menüsünün de genelini bilmem pek gittiğim bir yer değildir.

ama gidip hamburger söylerseniz, cidden pişman olursunuz.
  • hd iskender'de iskender.
  • burger kingte hamburger
    çıtır ustada lahmacun
    madoda tavukgöğsü
    midpointte risotto
    lunch boxta pizza
    big chefste salata
    bay dönerde döner
    tavuk dünyasında tavuk

yemiyorum artık... hepsi bozmuş bildigin.
  • göksel tantunide tantuni

mersinliler orda yemez.
  • izmirde kokoreç yenmez. onume kokorec deyip getirdikleri sey resmen bagirsak kizartmasiydi. ne baharat var ne tat ne tuz. sizin ben damak zevkinizi çükeyim.
  • aoç'da kokoreç yenmez mesela.
  • cevahir avm'deki burger house'da hamburger yenmez. diğer şubeleri için konuşmak çok doğru olmaz ama hizmet kaliteleri ne kadar farklı olabilir bilemiyorum.

burger king bile daha iyi açıkçası. ha o ne kadar iyi tartışılır. burger king'de de bir şey yenmez.

kek yaptım bugün evde, o yenir.
hesabın var mı? giriş yap