• karantina sebebiyle duzene oturtulan kitap aliskanligi ve bos vakitlerine coklasmasiyla zihnimin kenarlarina kazidigim "ulan ben de yazabilir miyim acaba boyle biseler" dusuncesini gunyuzune cikartarak 5 dakika once actigim ve yazilarimin yayınlanacağı veya begenilecegi kaygisi tasimadan yaptığım bikac deneme sonrasi benim gibi her konuda fikri olan pasif agresif insanlarin basarili oldugunu sezdigim fakat sayisalci olma faktorunden dolayı anlasilamama kaygisi sezdigim olaydir
    dusuncelerimi 140 karaktere sigdiramam lan daha diyerek twitteri bırakmaya neden olmasini istedigim platform
  • sosyal hayatta siklenmemenin verdiği eziklikle perde gerisinden her boka saydırmak.
    lanet olsun hepinize.
  • üsstteki yazarın aksine önceden farklı fikirleri görmek için kullanıyordum şimdi ise gündemi olan bitenleri öğrenmek için kullanıyorum. çünkü ekşi'de artık kimsenin başka birinin düşüncelerine saygısı kalmadı kendinden farklı düşünen biri mi var? hemen başlığın altına doluşmalı ve yazarı kötülemeliyiz kafasındalar. düzgünce fikirlerini belirten çok az sayıda yazar kalmıştır ekşide
  • nickimde mevcut sebebi
  • ben ekşi sözlükte ilgimi çeken başlıkları okurken sanki biriyle muhabbet ediyormuş hissine kapılıyorum ve muhabbet edecek arkadaşı olmayan biri olarak bu benim kaliteli zaman geçirmemi sağlıyor. teşekkürler sözlük platformu ve yazarlar.
  • ilgimi çeken başlıklara görüş bildirmek ve mesajlar almak güzel oluyor.
  • gündemi takip etmek, fikirlerini paylaşmak ya da paylaşılan fikirleri okumak için kullanıyorum .
  • burada ibadet ediyorum.
  • bazı yazılan entrylerde kendimi buluyorum ve yalnız hissetmiyorum
  • karanlığı aydınlatmak için
hesabın var mı? giriş yap