• şu haliyle bile örnekleri içinde en iyisi. eksikleri tamamlanınca istese uzaya bile çıkar da biz onu böyle sevdik.
  • biz onu eksikleriyle de seviyoruz. kaldı ki bana göre eksisi yok, fazladan tonla artısı var :)

yapımcısı çağatay'ın ellerine kollarına sağlık.
  • uygulama gibi uygulama.hayattan zevk almak için bir sebep.
  • çok özlemişim kendisini. sözlüğü takip etmeyi çok kolaylaştırıyor, rakibi yok.
    entry girmek için resmi uygulamayı kullanıyorum. ekşin kullanarak hesabıma giremiyorum, nedense artık.
  • el atanların ellerine sağlık
  • hala yazarların son oylanan entry'lerini göremedikleri uygulama. buna da el atılırsa şukela olacak.
  • vuhuuu blazing fast, super simple, night mode included, easy to enter and edit entries, âdeta bi efsane güncelleme ile ekşi sözlüğün mobil platformlaerdaki ömrüne ömür katmıştır. ssg kanzuk izzet alişan çağatay çallı'nın ibanina bi onbin dolar atmazsa kendi ayıbları..
  • uygulama her geçen gün daha güzelleşiyor.çağatay beye teşekkürlerimi sunuyorum
  • galiba yine taca çıkan uygulama. başlıklar geliyor ama entryler gelmiyor. çağatay guncelledikce sözlük yönetimi de mi guncelliyor napiyor anlamadım.

edit: yanlış alarm. panik yok yola devam..
  • an itibariyle güncellemeyle tekrar geri gelmiş uygulamadır.
hesabın var mı? giriş yap