• zannediyorum spam, engelleyemiyor muyuz ki bunu.
  • keyfekeder entry silen, gozleri dolar isareti olmus korkak gotverenlerin, sorulacak sorulara verecek cevaplari olmadigi icin arkasina saklandiklari kullanici adi.
  • yıl olmuş 2014 hala ekşi sözlük'ün bitişik yazılmadığını bilmeyen malların site sanıp kalitesini eleştirdiği bot. ondan sonra vay efendim r10 kim ki bizi eleştiriyor? yarramın kurma kolları sizi! ulan ellibin kere yazılmış, yazmadan önce bi' bak arkadaş ne bu diye. ah sedet ah!
  • birçok gerizekalı tarafından ekşi sözlük ile karıştırılan kurumsal hesap. halbuki biri girip yazılar yazdığımız, tartışıp fikir tokuşturduğumuz bir platform olup* diğeri ise bu platformun kendisine dair olay, haber ve aksiyonları bize ulaştırmak, gerçekleştirmek için falan kullandığı bot, yani kurumsal hesaptır. kullanıcıdır yani bir nevi sen ben gibi.*
  • bu aralar zivanadan çikti kendisi. entrylerimi alip sacma sapan ve ilgisz basliklara tasiyor.

misafirlikte erken uyaninca yasanan çileli surec gibi bi baslikla misafirlikte uyanip tavani seyretmek basliginin alakasi ne yahu?

birinde bi durum tarif ediliyor birinde bi eylem. ona yazdigin entry oburune uymaz. daha bunun gibi surekli sacma sapan entry nakilleri var.
  • zırt pırt gönderdiği şu başlık şuraya taşındı mesajlarından kurtulmanın tek yolu engellemek. keşke bununla ilgili bir seçenek olsa. "taşırlarsa da sikime " gibi.
  • yeter lan hangi orospu cocugu sozlugu karistiriyorsa ya kessin ya bu siksikiyi engelleyince sacma sapan tasindi mesajindan kurtulalim avradiniza cektirtmeyin amk.
  • sanırım benden hoşlanıyor. cevap vermediğim hâlde sadece o mesaj atıyor. ay galiba bana bakıyo
hesabın var mı? giriş yap