şükela:  tümü | bugün
 • eleaf'in ısı kontrollü minik modu. set olarak melo 3 atomizer'la geliyor ve her anlamda oldukça başarılı. dışarıda taşımalık bir set olmuş sonunda.
 • aspire nautilus x'le kombin edilince çog'oş oluyor.
 • elektronik sigaraya geçiş yapmak isteyen bu cihazla başlayabilir. parçaları değiştirilebildiği için ileride cihaz çöp olmuş geliştirilebilir profesyonel bir cihaz.
 • tasarımı ve mühendisliği harika bir ürün. 75w'a kadar çıkabiliyor ama 25w'dan ötesine geçemedim bile. küçük bir duman canavarı.
 • gayet başarılı bulduğum, tanışalı 4 gün olan cihaz.
  sigara ile aramıza ciddi şekilde girmesinden şimdilik çok memnunum.

  melo 3 mini atomizer yerine, 4ml lik tavsiye atomizer için yesillendirenler olursa çok sevinirim.

  (bkz: esigara)

  edit: tercihim bu cihaz olmasa iyi olurmuş. likit sıçrama, zaman zaman sızıntı sorunu oluyor.(bkz: smok alien) ile artık yola devam ediyorum.
 • yaklaşık 2 haftadır full siyah mini olanını kullandığım cihaz. aldığım günden beri toplamda 10 adet (paket değil, tane) sigara içtim.

  ilk kez e-sigaraya bu cihaz ile başlamayı düşünenler;

  - cihaz, ciğer çekimine (nargile içimi şekline) uygun olarak üretilmiş, sigara içer gibi içilmesi biraz zor ama imkansız değil.
  - melo 3 mini modeline 2 ml likit doldurabilirsiniz ve bu miktar içiminize bağlı olarak en fazla yarım gün yeter. yanınızda likit taşımalısınız ya da 4 ml tank almalısınız.
 • alalı yaklaşık 1 ay oldu ve ufak yapısı kolay değiştirilebilir pil yeri ile kullanıma çok uygun bir cihazdır. aldığımdan beri sadece (sarj edecek durumum olmadığından) toplamda 3 dal sigara içtim. fakat o içtiğim sigaralarıda zor bela nikotin ihtiyacı için içtim, sigara tadının ne kadar garip olduğunu tahmin edemezsiniz. cihazın içerisindeki modları tam olarak kullanabilmiş değilim sadece watt ayarlarını kendimce ayarlayabiliyorum. cihazın benim yaşadığım sıkıntısına gelecek olursak, içerisindeki contaları ısıya çok dayanıklı değil yani cihazı şarj aderken tankını sökmezseniz şarj anındaki ısıdan contaları genleşiyor ve likit sızdırmaya başlıyor. önerim mümkün olduğunca cihazı tankı sökülü vaziyette şarj etmeye çalışın aksi takdirde içerisindeki o contaların ömrü azalıyor ve sızdırmayla alakalı problemler başlıyor ve yedek parçası her yerde bulunamadığından cihaz işlevsiz hale geliyor.
 • melo 3 ile forkurdama ve sıçratma sorunu yaşadığım buhar aleti. galiba bir tek ben başardım bunu. tavsiyelere açığım
  (bkz: #65224060)

  büdüt: markasız ve isimsiz olan likiti değiştirince sorun kendiliğinden çözüldü.

  ek: cihazı v1.03 yazilimi ile 16 gündür kullanıyorum. memnum kaldığım, ateşli sigarayı aramadığım düzen şu şekilde:
  0.3 ohm hazır coil
  20-30 watt güç genelde 25w altı
  bugün itibarıyla günlük ortalama 250-280 fırt (her geçen gün düşüyor)
  fırt süresi 2.8-3.2 saniye arası
  favori likitim yok ama elimde grande nbase vg90-10 5mg nikotin + tütün ve kahve karışık aroma var. ortalama düzeyin bazen altında kalıyor.özendirici değil. tatlandırıcı bulunduran likitlere pek güvenmiyorum. e sigarayı, alternatif nikotin alımı ve bırakmaya basamak olarak düşündüğüm için ideal bir cihaz.
 • melo 3 ile sıçratma ve fokurdama yaşayanlar için nacizane tavsiye verilebileceğim cihaz.

  -cihaza likit doldurmadan önce hava kanalını sonuna kadar açın,
  -tankı tamamen doldurmak yerine 3/4'ü biraz geçip boşluk kalacak kadar doldurun.
  -hava kanalını isteğinize göre kapatın/kısın
  -çalıştırdıktan sonra, cihazı baş aşağı tutup 2-3 saniye bu şekilde düğmesine basın çalıştırın. bu sayede coil'in içinde bulunan fazla likit dışarı akar.

  ben bu şekilde sıçrama ve fokutdamadan kurtuldum. umarım işinize yarar.

  ekleme:melo 3 ibaresi.