• elfler iskandinav ve oğuz kağan destanından gelir orta asya türklerinden buz gibi türkdürler.
    antik çağ tarihi okuyorum. çocukluğumdan beri benim hobim oldu. ben de sizler gibi tolkien'in hayranıyım. karanlık bir hayran. tolkien orta dünya kitapları dünya mitolojisine dayanmaktadır. hatta bir akrobat. eru nun bir dağda cüceleri hapsetmek bkz. türkçe ergenekon destanı. ancak çoğu insan dikkat etmiyor: göktürk alfabesine benzer elf alfabesi cüce sembolleri göktürk ve antik kelt. elf dili içeriği fince ve göktürkçe'ye çok yakın. usta bir oyuncuydu.. tip olarakda oğuz kağan destanının orta asya turklerı ve ıskandınav tıplerının aynasıdır. çoğu angut turklerın ozunde acıktenlı renklı gozlu oldugunu bılmez. renklı goz ve ten çekiniktir. ayrıca esmerlık baskındır. coğrafya degısımı anadoluya ınmemız farklı ınsanlarla nıkah esmerlıgın baskın olmasıyla bu gun kı tıplerımıze kavustuk soyu orta asyadan oğuzlardan gelen biri olarak söylüyorum bunu. gen testıde yaptırdım net geo dahıl 5-6 farklı fırmaya buz gibi türküm. dedemler hep uzun uzun renklı gozluydu bı kac kuzenım oyle ben siyah saclı beyaz tenliyim şans... ayrıca finler ve macarlar evet hundur. adamların adı boşuna hungary
    hun diyarı değil. xd
  • kürt olmasınlar?

ne dedikleri de anlaşılmıyor fln.
  • kafalar 39988776 ne güzel.
  • adam türk beyler dağılın
  • hoşttt moşt
hesabın var mı? giriş yap