aynı isimdeki diğer başlıklar:
542 entry daha
  • son sezon 4 sezon arasından en kötüsüdür. senaryo baya zorlama olmuş. şimdiden 5. sezon spoilerı vereyim. biri armandonun suya atılışını görmüştür. samuel ve rebekayı tehdit eder. olaylar bu çerçevede gelişir. ya bu ikisinden biri ölür ya da bu ikisinden biri birilerini öldürür. ya da armandonun cesedi bi şekilde ortaya çıkar.
  • how to get away with murder yayında olduğu zamanlarda onunla kıyaslayan bir videoyla haberim olup (zengin ve elit öğrencilerin gittikleri okulda bir cinayet olur, bir ödül vardır ve cinayeti kimin işlediği merak konusu olur), netflix ana sayfamda gösterince merak edip izlediğim; cinayet ve suç dozunun %10 falan olduğu, seks, cinsellik, ergenlik, ilişkiler falan hepsinin %90 seviyesinde işlendiği bir dizi olmuş. içinde müslüman aile, okula türbanını çıkararak girmek zorunda kalan bir kız, müslüman ailenin gay çocuğu falan gibi klişe olabilecek ve fakat bizim ülkemizde epey tepki toplayabilecek karakter ve olaylar var.

htgawm veya benzeri, ergenli/gençlikli seks ve skandal dolu cinayet yapımlarına kıyasla, seks ve cinsellik daha ekstrem diyebilirim - ki buna bir itirazım da yok, öyle izlemek isteyen öyle izler. 2'li 3'lü 4'lü seksler, onun bunu şununla aldatması falan, ağır ergen dizisi. :)

--- spoiler ---

sonunda katil eleman ortaya çıkınca şaşırmadım, onun olayını örtbas ettiklerinde de şaşırmadım. kısacası şaşırılacak pek bir şey de yok bu dizide. :)

--- spoiler ---

elite, how to get away with murder'ın anca getir götürünü yapar. çok boş vaktim var (arada 2-3 dizi takip etmeyi sevdiğim için izleyeyim dedim), ergen dizileri beni baymaz diyorsanız fırsat verip izleyebilirsiniz. ama ilişkiler, karakterler falan aşırı klişe. the o.c. izlemiş seyirciye bunlar vız tırıs. :))
  • 4.sezon 3.bölümdeyim;

--- spoiler ---

ya zaten başta lucrecia "lu" (bkz: danna paola) olmak üzere carla vs diziden çıktıktan sonra daha doğrusu ana karekterler diziden çıktıktan sonra diyelim, benim için pek bir anlamı kalmamıştı dizinin. yine de dedim ki eski günlerin hatırına izleyeyim ama bu bildiğin konulu erotik gay filmi olmuş. gay sahnelerini şu an için ilerlete ilerlete izliyorum. hatta sadece gay sevişme sahneleri değil tüm sevişme ve lüzumsuz sahneleri ilerletince, tahminime göre 1 saate kadar tüm sezonu bitireceğim.

--- spoiler ---
193 entry daha
hesabın var mı? giriş yap