• bu ülkede fetöye bulaşmayan tek güruh akpnin siyasi ayağıdır, kimse beni akpnin siyasi ayağı fetö ile işbirliği yaptı diye inandıramaz. ismi gibi ak partiler.
  • son yılların en absürd olaylarından biridir.
  • akp hariç herkes vatan haini bunu anlamadınız mı hala?
  • işid'e hatta satanistlere de yardım etmiş olabilir..
    bence mütalaa yeniden hazırlanıp yeniden yargılanmalı..

tımarhanede sıradan bir gün.
  • absürd olay.
  • insanlarla alay etmektir artık bu. beraber yürüdüğünüz yollar(!)'ın faturasını kimlere keseceğinizi şaşırdınız. doğduğunuz güne, aldığınız nefese lanet olsun!
  • "bana sağcılar adam öldürüyor dedirtemezsiniz." demişti.
  • zaten biliyorduk ama bir kez daha görmüş olduk ki, her şeyi apaçık meydanda olan emin çölaşan gibiler bile,
    can sıkıcı olduğu gerekçesiyle "fetö'ye yardım" gibi bir yaftalamayla içeri alınabiliyorsa,
    kral çıplak, dersen, senin de başına gelecek, onun da, benim de.
    uyanın artık. sustuğunuz için hep bunlar. siz halksınız, halk!
  • rte ne kadar demokrat ve özgürlükçü ise çölaşan da o kadar fetocudur
  • emin çölaşan'ı sevmem. kendisi gerçekten de o 2014-2016 arası dönemde pek çok salak solcu gibi düşünce ve basın özgürlüğü kisvesi altında fetö'nün avukatlığına soyunmuştur.

fakat hepimizin bildiği gibi fetö'ye ne istedilerse verenler "kandırıldık" deyip halen başımızda dururken, kozmik odaya fetöcü teröristleri sokan orospu çocuğuna maaş bağlanırken ve hüseyin gülerce gibi pek çok yandaş it 17/25 aralık'tan sonra da fetö'yü savunmuşken bunlara bir şey demeyip kalkıp emin çölaşan'ı fetöcü diye suçlamak iki yüzlülük ve şerefsizliktir.
hesabın var mı? giriş yap