• 23 haziran 2016 perşembe günü akşam saat 7 civarında beyaz köşkten 200-300 metre aşağıda bankın üstünde iki kişi olarak cereyan etmiş olan ve kız arkadaşının resmen "dişini çekmek"le uğraşan genç bir arkadaşımızın yaptığı edepsiz eylem. kızın üstüne abanmış, bir yandan dişini çekerken diğer yandan da elleriyle farklı yerlere dokunmaktadır.

biz iftara gitmiş 7 kişilik bir grup olarak olayı tiksinç bulurken, motorsiklet üzerinde iki güvenlik görevlisi bu arkadaşlara müdahele etmiş, sanırım yaptıklarının da yanlış olduğunu belirterek ikiliyi ayırabilmiştir sonunda.

elemanla kız arkadaşının daha sonra bir kız arkadaşı daha yanlarına dahil olmuş. biz ise olay yerinden uzaklaşmayı tercih edip bu umuma açık vaziyetin en azından o anda bitişine şahit olarak yolumuza devam ettik..
  • yiyişemeyenlere dert olan çifttir.
  • yaptıkları doğrudur, yanlıştır, normaldir, değildir, haksızdır, haklıdır tartışılır ki benim değerlerime ve bana göre yanlıştır ramazan olsun veya olmasın ama kesinlikle "ramazan günü" ile alakası yoktur, ilgisi yoktur, kimsenin de buna dikkat etme zorunluluğu yoktur.

"ramazan günü" vurgusunu herhalde daha haklı çıkmak için yapmış arkadaş.
    bir tek size saygı duyulacak, siz insanların her türlü özgürlüğünü bitireceksiniz di mi?

debe editi: (bkz: minik eymen celep'e yardım ediyoruz kampanyası) şimdi değil de ne zaman?

ayrıca gezginler ve zayıflamak isteyen spor severler için bonus: http://ictenbakis.blogspot.com/
  • ramazan dışında halka açık alanda sevişmenin, içki içmenin vs. halk nezdinde sorun teşkil etmediğinin ima edilmesine yol açmış çift
  • yapamayan kıskanmasın
  • seninle yiyismedilerse sorun olmayan cifttir, basini diger yone cevir devam et kanka. allah kabul etsin.
  • (bkz: sana ne)
    (bkz: size ne)
  • anlamayanlar için tekrar anlatılması gereken oluşumdur. kimine göre ramazan kimine göre değil( o kız ve elemana göre değil belli ki)

adam kıza çullanmış yiyor, benim bakıp bakmamam değil mesele, ben çeviririm kafamı bakmam olur biter.

lakin oraya iftar yapmaya giden yüzlerce insan, piknik masalarını doldurmuş onlarca aile var küçük çocuğuyla. o bebeler, çocuklar anne babasına;

- bu abi ile bu abla ne yapıyor baba-anne? diye sorsalar ne cevap verecek bu ebeveynler.. veremiycek di mi? bakma kızım kafanı çevir görme mi diyecekler? tamam senin ilerde çocuğun olursa öyle yaparsın sayın suser..

not: geçenlerde bi video görmüştüm kocası ile çayır çimende hemde kız çocuğunun yanında sex yapan kadının olduğu. siz ona da herşeyi yapar rörörö diyen tiplersiniz di mi?

hayat size güzel la, yiyin için ama israf etmeyin ayetini yiyin için sevişin anlıyorsunuz haşa..
hesabın var mı? giriş yap