şükela:  tümü | bugün
 • istanbul'da bir ilkokulda öğretmen bir arkadaşımız. köhneleşmiş müfredat yerine yaratıcı etkinliklerle öğrencilerin derse ilgisini ciddi bir şekilde artırmış ve etkinlikleri sosyal medyada paylaşarak çalışmalarını insanlara ulaştırmayı başarmış emre öğretmenimiz. öğretirken eğlendiren, sıkıcılıktan uzak üslubuyla öğrencilerin motivasyonunu artıran ve bence en önemlisi öğrencilerin sosyalleşmesini, özgüvenlerini artırmasını sağlayan etkinliklerinden dolayı kendisini tebrik ediyorum.

  öğretmenler yatıyor, çok maaş alıyor diye zırvalayanlara da kapak olsun. hep kötüsünü görmemek lazım. böyle güzel örnekler de var.

  sosyal medya hesapları.
  youtube.com/emreakturk61
  facebook.com/emreakturk61
 • https://www.youtube.com/user/gudubetim

  adresinden videolari takip edilebilen ogretmen. hele eski videolarinda kalin kasli bi kiz ogrencisi var. her hali insani gulumsetmeye yetiyor :)
 • tüm dünyada oldugu gibi türkiye`de de ögretmenlerin ögrencilerinin görüntülerinin sosyal medya ve internet ortaminda yayinlanmasi net bir sekilde kanunlarla yasaklanmis olmasina ragmen bir star edasiyla kanuna aykiri isler yapmaya devam eden "ögretmen".

  http://mus.meb.gov.tr/…rral&utm_source=donanimhaber