• (bkz: destek)
  • bu orospu çocuklarını tutuksuz yargılamanın mantığını, izahını biri bana yapsın amk ya. biz tecavüzcüler hadım edilerek en ağır şartlarda yargılansın diye yırtınıyoruz adamlar dalga geçer gibi tutuksuz yargılıyorlar.

küçücük bir canı daha çocukluğunu yaşayamadan kendi canına son verecek noktaya getirenlerin allah binbir türlü belasını versin.

#emreiçinadalet
  • tecavüzün sistematik olarak normalleştirilmeye çalışıldığını gösteren bir vaka daha. adaletin sosyal medyada aranmak zorunda kalınması ve zaman zaman sosyal medyada yer bulan benzer vakalarda serbest bırakılan kişilerin tekrar tutuklanması güzel ülkemin ne kadar vahim bir durumda olduğunu gözler önüne sermekte.
    edit:imla
  • (bkz: poposuna bakan erkeği ifşa etmek) başlığı kadar malesef ki rağbet görmemiş, dikkate alınmamıştır.

çocuklara dokunan zihniyetten midem bulanıyor. emre'nin başına gelenlere çok üzülüyor fakat öldüğüne üzülmüyorum.şu iğrenç dünyadan kurtuldu. sapık, cani, soysuz ve duyarsız insan görünümlü yaratıklardan kurtuldu. bazı insanlar bu dünya için fazla.
    umarım emre'ye bunları yaşatan da yaşattıklarının bedelini öder.ödemeden geberse dahi şunu biliyorum "zalimler için yaşasın cehennem!"
  • defalarca okuyup, defalarca deli oldum. yıllarca kimseye diyememiş emre belli ki. ilk defa tüm gücünü toplamış gitmiş şikayete. sonrası sanki dipsiz kuyuya taş atmış gibi. şimdi biz, o taşın sesi olmalıyız. o dipsiz kuyu taşla dolup, kimse için tehlikeli olmayana kadar. #emreiçinadalet
  • adaletin sağlanması için sosyal medya baskısına ihtiyaç duyulan ülkemizde gündemin en başında olması gereken başlık. allah ailesine sabır versin, başka ne denir artık bilmiyorum.
  • hukuk fakültesi ne işe yarıyor düşüncesini aklıma getiren olay!

her yanı sosyal medya duymazsa üstünü kapatırız manığıyla yürütülen bir hukuk sistemimiz var. bundan sonra bu dava tutanakları kamunun göreceği şekilde yayınlanmalı. başka türlü olmayacak bu iş. bu tarz mide bulandırıcı karara imza atan hakimi savcısı madem kararlarına güveniyorlar, isimleriyle birlikte dava tutanağı yayınlanacak ki bakalım kararlarında bir değişim oluyor mu?

hukuk olmuş guguk! muz cumhuriyetinde sıradan bir gün.
  • vaktinde gelmeyen adalet adalet değildir. yerin dibine batsın böyle düzen.
  • bu işi çözerse müge anlı çözer, adaleti müge anlı sağlar. bu ülkeye olan inancım yok, adaleti kişilerde aramaktan hicap duymama rağmen bunu söylüyorum.

son derece üzücü şeyler yaşayan aile için umarım gereken adalet yakın zamanda sağlanır.
  • gencecik çocuk bi orospu çocuğu yüzünden intihar etmiş, dahası 9 yıl boyunca cehennem hayatı yaşamış çocuk ve orospu çocuğu serbest bırakılmış olaya bak! emre için adalet! ne oluyor bu ülkeye ya, benim yakınımın kızı sırf sevgilisi torbacı beraber yakalandı diye 3 yıldır tutuklu ve normal şartlarda serbest kalması gerekiyor yargıtayda sıra bekliyoruz... adam 9 yıl boyunca çocuğa tecavüz etmiş 4 ay tutuklu kalıp serbest bırakılmış. adalet adalet adalet...............
hesabın var mı? giriş yap